پودر رنگ ساختمانی چیست؟

پودر رنگ ساختمانی از جدیدترین رنگ های پوششی است در واقع این  پودرها یا اکلیل های رنگی خشک، جامد و بی بو هستند که مصارف و کاربرد متعددی دارند. رنگ بندی این اکلیل ها شامل طلایی، نقره‌ای، مسی، کاهی و اشرفی می باشد. قدرت پوشانندگی بسیار بالا و قابلیت حل شدن در انواع رزین ها و رنگ ها از برترین مشخصه این محصولات است. این ذرات ریز و براق باعث بازتاب نور در جهات مختلف می شوند و به سطح درخشندگی خاصی می بخشند. پودر رنگی ساختمانی جهت خشک شدن به کوره نیاز دارد این رنگ ها بر اساس رزین به انواع پوشش اپوکسی،  پلی استر،  پلی یورتان و اکرولیک تقسیم‌بندی می‌شوند. از مصارف آن می‌شود به راهروها،  دیوارپذیرایی،  دیوار اتاق خواب ها و دیوار مکان های عمومی مانند هتل ها و رستوران ها اشاره کرد. رنگ پودری توسط تفنگ پاشش باردار می شود و به کمک فشار هوا بر روی سطح پاشیده می شود.

تولید انواع پودر رنگهای ساختمانی توسط نیوکالر

شرکت فوق حرفه‌ای نیوکالر به ساخت انواع پودر رنگ ساختمانی با کیفیت بسیار عالی می پردازد. در ساخت این پودر ابتدا ورقه هایی با ساختار متشکل از نوعی پلاستیک، رنگ و مواد منعکس کننده مانند آلومینیوم یا دی اکسید تیتانیوم ساخته می‌شوند و به صورت پودر هایی در ابعاد و اشکال مختلف پودر می شوند.

مشخصه های پودر رنگ ساختمانی نیوکالر:

  • خواص مکانیکی عالی
  • ضایعات اندک
  • ظاهری جذاب
  • ضخامت بالا بدون مشکل شره
  • برگشت پذیری و مقرون به صرفه بودن

فروش پودر رنگ ساختمانی

فروش تخصصی پودر رنگ در فروشگاه های نیو کالر

نیو کالر مرکز فروش رنگ پودری الکترواستاتیک در سراسر تهران در انواع رنگ های پودری جامد الکترواستاتیک می باشد این محصول با مناسب ترین قیمت عرضه می شود. پاشش رنگ بدون حلال صورت می‌گیرد و دوستدار محیط زیست است. در واقع مکانیزم پاشش و نشستن به این معنی است که این رنگ بر روی سطح مورد نظر بر حسب چگونگی باردار نمودن سطح فلز و پودر رنگ است و فرآیند جاذبه مثبت و منفی بین سطح و نحوه نشستن پودر بر روی سطوح انجام می گیرد. انواع و اقسام رنگ پودری با بهترین سطح کیفیت و مدل های جذاب توسط فروشگاه آنلاین نیوکالر نیز آماده فروش است. محصولات تولیدی ما مقاومت بالایی دارند و سبک و قابل حمل می باشند.

همچنین ارائه ، فروش و اجرای انواع رنگ ساختمانی و رنگ نما ایرانی نیز توسط نیوکالر انجام می پذیرد.

ترکیب انواع پودر رنگ ساختمانی

آموزش ترکیب رنگ ها توسط متخصصان نیو کالر به کمک پودر رنگ

رنگهای پودری حلال ندارند و فرمولاسیون کلی آنها شامل رزین، عامل سخت کننده، پیگمنت رنگی، مواد افزودنی و پرکننده های مختلف می باشد. نکته حائز اهمیت این است که اشتباهات پاشش رنگ پودری بر روی سطوح توسط پمپ باد قابل رفع است. این پوشش ها مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالایی دارند و نتیجه کار سطحی یکنواخت با کاهش زمان رنگ آمیزی نسبت به دیگر رنگ ها است. در نظر داشته باشید که ۹۵ درصد رنگ پودر پاشش شده برای سطوح باقی خواهد ماند. متخصصین شاخه رنگسازی نیوکالر راجع به مواد تشکیل دهنده پودر رنگ، نحوه ساخت و ترکیب این محصول به شما مشاوره و آموزش می دهند.

کیفیت بالای پودر رنگ ساختمانی

کیفیت بالای تمامی رنگ ها و استفاده آسان از پودر رنگ ها

همانطور که پیشتر ذکر شد بخارات مضر حلال های رنگ در محیط در هنگام اجرای این نوع رنگ ساختمانی وجود ندارد. لازم به ذکر است که قسمت اعظم آن قابل بازیافت  و استفاده مجدد است و تمیزکاری های بعدی توسط رنگ پودری صرفه‌جویی می‌شود. محصولات ما در تست‌هایی مانند تست ضربه و خمش قطعه سربلند بیرون آمده اند. زمان و دمای پخت برای رنگ پودری کمتر از رنگ کوره ای مایع است و نیاز به حداقل آموزش دارد. ضخامت ایجاد شده با رنگ پودری روی هر قطعه بسیار بالا است و هرگز شاهد اتفاق نامطلوب شره کردن رنگ نخواهید بود. پودر رنگ ساختمانی تولیدی نیوکالر در انواع رنگ ها و روکش هایی چون متالیک، بافتدار با براقیت های مختلف به صورت آماده و بدون نیاز به هم زدن و یا تنظیم ویسکوزیته عرضه می‌شوند.

آشنایی بیشتر با : نقاشی اکریلیک

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

خواص مکانیکی عالی، ضایعات اندک، ظاهری جذاب، ضخامت بالا بدون مشکل شره، برگشت پذیری و مقرون به صرفه بودن از مهمترین این ویژگی ها است.

© کپی رایت ۱۴۰۳ - کلیه حقوق برای نیوکالر محفوظ می‌باشد