رنگ پايه آب

رنگ اکريليک پايه آب ساختمانی

اگر به فکر رنگ کردن دیوارهای خانه خود افتاده ‌اید حتما این سوال برای شما پیش می آید که در میان بی شمار محصولی که در بازار موجود است کدام نوع رنگ، انتخاب درستری به شمار می آید. رنگ اکريليک پايه آب ساختمانی یکی از بهترین گزینه هایی است که در این خصوص ما به شما پیشنهاد می کنیم. دلایل زیادی وجود دارد که این نوع رنگ ها از شهرت خوبی برخوردار شده اند. یکی از مسائل بسیار مهمی که در هنگام انتخاب پوشش و یا رنگی که قرار است دیوارها را بپوشاند باید به آن توجه کرد، قابلیت شستشوی آنهاست. مقاومت در برابر آب و مواد شوینده یکی از مزیت های مهمی است که این نوع رنگ های اکریلیک دارا می باشند. از طرفی دیگر این رنگ ها به خاطر اینکه در آنها از حلال های آلی استفاده نشده است برای محیط زیست و سلامتی هیچگونه ضرری نخواهند داشت.

رنگ استخری پايه آب

در هنگام انتخاب رنگ مناسب برای فضایی مثل استخر این نکته را باید در نظر داشته باشید که رطوبت مداومی که در محیط وجود دارد نباید باعث شود ظاهر دیوارها پس از مدتی زیبایی سابق خود را از دست بدهد. از همین رو بهتر است تا برای رنگ کردن دیوارها از رنگ استخری پايه آب استفاده کنید. چراکه این مدل رنگ ها به خوبی به دیوارها می چسبند و در برابر رطوبت کنده نشده و باد نمی کنند. از طرفی دیگر این رنگ های ساختمانی دوستدار محیط زیست هستند، بو بدی نداشته و حساسیت زا نمی باشند. یک از ویژگی های مهم و قابل توجهی که این رنگ ها به همراه دارند، خاصیت ضد جلبک بودن آنهاست که در محیط مرطوبی همچون استخر موردنیاز می باشد. از لحاظ قیمتی نیز این محصولات با وجود ویژگی های فنی منحصر به فردی که دارند قیمت بالایی نداشته و مقرون به صرفه محسوب می شوند.

رنگ ويترای پايه آب برای چوب

ویترای یکی از کارهای هنری بسیار جذابی است که می تواند ظاهر ساختمان ها و خانه ها را بسیار شیک و جذاب سازد. رنگ های مخصوصی که برای هنر ویترای استفاده می شود معمولا دارای کیفیت بالا و جلوه بصری خاصی هستند که آنها را از دیگر رنگ های نما متمایز کرده است. رنگ ويتراي پايه آب به دلیل ماندگاری بالا و بی بو بودن از فروش بالایی برخوردار است. یکی از کارهای جذابی که بر روی درب و پنجره های چوبی و یا گاها بر روی برخی از وسایل چوبی انجام می دهند، استفاده از رنگ ويتراي پايه آب بر روی چوب می باشد. به کمک این رنگ‌ها می توان طرح های جذابی بر روی چوب ایجاد کرد و زیبایی بصری جالب توجه ای بر روی آن به وجود آورد. کیفیت این نوع از رنگ ها مثال زدنی است و شفافیت بالای آنها سبب شده تا مورد توجه قرار بگیرند.

انواع رنگ پايه آب خودرو

حسن بزرگ استفاده از رنگ‌های پایه آب بر رنگ های پایه آلی این است که هم برای محیط زیست بی خطر هستند و هم هزینه های تولید را کاهش می دهند. از همین جهت قیمت این محصولات خیلی بالا نبوده و از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشند. ویژگی های فنی بسیار عالی رنگ‌های پایه آب خودرو باعث شده است تا این محصولات جایگاه خوبی در میان مصرف کننده ها به دست آورند. ضمن خرید هر یک از انواع رنگ پايه آب خودرو برای خود می توان این احساس خوب را داشته باشید که محصولی که خریداری کرده اید دوستدار محیط زیست بوده و از آنجا که بوی نامطلوبی ندارد برای سلامتی شما و کارگران سازنده آنها کاملا بی ضرر است. تنوع رنگ های خودرو بسیار بالا بوده و پاسخگو تمامی سلایق مختلف می باشد. این رنگ‌ها از دوام خوبی برخوردار بوده و بر اثر شستشو زیاد خراب نمی شوند.

رنگ پايه آب قابل شستشو ساختمانی

پیشرفت تکنولوژی ساخت رنگ ها این مزیت را به همراه داشته است که نگهداری دیوارها و شستشو آنها بسیار آسان شوند. استفاده از رنگ پايه آب قابل شستشو ساختمانی این امکان را به مصرف کننده ها می دهد تا به دفعات و به آسانی دیوارها را با آب و مواد شوینده شستشو دهند. همین امر سبب کاهش چشمگیری در هزینه ها می شود. زیرا علاوه بر اینکه قیمت این رنگها به نسبت کیفیتی که دارند ارزان است، قابل شستشو بودنشان موجب می گردد تا نیاز نباشد هر چند سال یکبار دیوارها مجددا رنگ شوند. رنگ های پایه آب علاوه بر مقاومت بسیار خوبی که در برابر آب و مواد شوینده دارند به خوبی بر روی دیوارها چسبیده و از استحکام بسیار مناسبی برخوردار می باشند. تنوع رنگی این رنگ نما ضد آب نیز بسیار جالب بوده و با کمی دقت می توانید رنگ های خاص و جذابی را در میان آنها پیدا کنید.

رنگ اپوکسی پايه آب

رنگهای اپوکسی یکی از پرکاربردترین رنگ‌هایی هستند که در بازار برای فروش موجود می باشند. این رنگها خصوصیات منحصر به فردی دارند که سبب شده است تا قابل استفاده بر روی اکثر سطوح باشند. در این میان رنگ های اپوکسی که حلال آنها بر پایه آب است و نه مواد آلی این حسن را به همراه دارند که از لحاظ بهداشتی و ایمنی از وضعیت مناسبتری برخوردار باشند. از دیگر مزایای استفاده از این نوع رنگ ها می توان به قابلیت شستشو عالی آنها و ماندگاری بالایشان اشاره کرد. در هنگام عملیات رنگ زدن نیز رنگ های پایه آبی بسیار سریعتر از سایر رنگ ها خشک شده و دردسر کمتری ایجاد می نمایند. اکثر افرادی که از این رنگ ها برای نقاشی ساختمان خود استفاده کرده اند رضایت خاطر کافی را داشته و اذعان می دارند که سالها بدون هیچ مشکلی از زیبایی ظاهری دیوارهای رنگ شده خود لذت برده‌اند.

رنگ پلاستيک پايه آب پودری

این روزها استفاده از رنگ های پلاستيک پايه آب پودری به دلیل مزایای محیط زیستی که به همراه دارد شدیدا توصیه می شود. علاوه بر قیمت مناسب این محصولات و دوستدار محیط زیست بودنشان عامل مهم دیگری که باعث محبوبتشان شده است، سهولت فرآیند رنگ کردن به واسطه آنهاست. به کمک این رنگ ها با سرعت بالاتری می توانید قسمت های بیشتری را رنگ کرده و هیچ نیازی به صبر کردن برای خشک شدن بخش های رنگ شده نخواهید داشت. دوام، استحکام و مقاومت این رنگ ها در برابر رطوبت و عوامل محیطی ستودنی است. در کنار تمامی این ویژگی های فنی عامل دیگری که سبب جذاب شدن این نوع رنگ ها شده است، زیبایی و درخشندگی بالای آنهاست که بدون شک نظرها را به خود جلب می نماید. پالت رنگی این رنگ ساختمانی نیز کامل بوده و به راحتی قادر خواهید بود تا رنگ موردنظر خود را خریداری نمایید.

رنگ متاليک پايه آب روی چوب

رنگ هایی که بر پایه آب ساخته می شود بدون شک محصول یکی از پیشرفتهای تحسین برانگیزی است که در صنعت رنگ سازی اتفاق افتاده است. افزایش ایمنی، حفظ محیط زیست و کاهش هزینه های تولید تنها بخشی از مزایای قابل توجه این نسل جدید از رنگ به شمار می رود. کیفیت خوب، ماندگاری بالا و قابل شستشو بودن این رنگ ها زبانزد خاص و عام می باشد. انواع رنگ های مختلف مات و براق این محصولات در بازار برای فروش وجود دارند. یکی از کاربردهای رنگ های پایه آب استفاده از آنها بر روی چوب است. رنگ متاليک پايه آب روی چوب با درخشندگی منحصر به فرد و زیبایی خیره کننده ای که دارد مورد توجه خریداران قرار گرفته است. قیمت این محصولات با توجه به زیبایی بصری خاصی که دارند و استاندارد بالایی که در تولید آنها رعایت شده است بسیار مقرون به صرفه به حساب می آید.

رنگ نما ضد آب

امروزه قابل شستوشو بودن رنگ چالشی اساسی است برای مشتریان زیرا رنگ ساختمانی قابل شستوشو پس از رنگ‌آميزی، درصورت کثیف شدن دیوار به سهولت و بدون هزینه قابل توجه تنها با یک دستمال نم تمیز می‌شود. رنگ‌ نمای ضد آب و رنگ ساختمانی قابل شستوشو به چند گروه تقسیم می‌شوند از معمول‌ترین رنگ ساختمانی قابل شستوشو عبارتند از: مورد اول رنگ روغنی که این نوع رنگ نمای ضد آب اصلی ترین و بهترین نوع رنگ ساختمانی قابل شستوشو می‌باشد، چون درصورت استفاده از نوع براق این مدل رنگ فقط با یک دستمال نم دیوار تمیز می‌شود و نوع نیم براق این مدل رنگ نیز قابل شستوشو است ولی ضیعف‌تر از مدل براق می‌باشد. مورد دوم رنگ مات روغنی و موارد بعدی: رنگ اکریلیک، رنگ پلاستیک و…
رنگ‌ پایه آب نسل جدیدی از رنگ ساختمانی قابل شستوشو است، با توجه به شرایط زیست محیطی و استفاده نکردن از حلال‌های نفتی و مواد مضر، استفاده از رنگ پایه آب رو به افزایش است. رنگ پایه آب انعطاف می‌باشد به همین دلیل بر روی تمام سطوح از جمله سطوح سیمانی، گچی، چوبی و… قابل اجرا است. رنگ نما ضد آب در کیش به دلیل وجود رطوب درهوا مورد توجه است زيرا رنگ پایه آبپوشش ضد رطوبت برای سطوح داخلی و خارجی ساختمان را فراهم می‌کنند. رنگ نما ضد آب در کیش به دلیل: مقاوم در برابر سایش و خراش بودن، اجرای آسان، مقاوم در برابر شست و شو و محافظ در برابر رشد قارچ و کپک مطلوب می‌باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی و توریستی شهر کیش و سرعت بالای خشک شدن رنگ پایه آب و بوی کمتر نسبت به بقیه رنگ‌ نماها رنگ پایه آب در کیش مصرف بیشتری دارد.

قیمت رنگ پایه آب ترک

رنگ های پایه آبی یکی از مرغوب ترین انواع رنگ هایی هستند که در جهان مورد استفاده قرار می گیرند. مزیتهای فراوان و خصوصیات شگفت انگیز این رنگ ها باعث شده است تا در ایران نیز خریداران زیادی را به خود جذب کرده باشند. در این خصوص محصولات باکیفیت خارجی متعددی در بازار وجود دارد. کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که در زمینه رنگ های پایه آبی حرفی برای گفتن دارد و رنگ هایی با استاندارد بالا به بازار جهانی عرضه می دارد . قیمت رنگ پایه آب ترک به نسبت زیبایی و دوام فوق العاده ای که از خود نشان می دهد و در مقایسه با محصولات خارجی مشابه با خود بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد. به طور کلی استفاده از این نوع رنگ ها از لحاظ اقتصادی کاری بسیار عاقلانه محسوب می شود. چراکه مقاوم هستند و به راحتی نگهداری و شستشو می شوند.

نمايندگی فروش رنگ پايه آب نیوکالر

اگر به فکر رنگ کردن دیوارها و یا وسایل خود افتاده اید و یا در کار تولیدی هستید و نیاز به خرید رنگی مناسب دارید، پیشنهاد ما این است تا حتما سری به یکی از نمایندگی های فروش رنگ پايه آب نیوکالر بزنید. تنوع محصولات در این مراکز استثنائی بوده و هر سلیقه ای را راضی و خوشنود می سازد. تمامی رنگ های پایه آبی از کیفیت بالا و استاندارد لازم برخوردار می باشند. برند نیوکالر با توجه به محیط زیست پیرامون خود و نیازهای مختلف مشتریان، رنگ های خود را به بازار فروش عرضه می دارد. این برند با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی متفاوت و کاربری های مختلفی که وجود دارد محصولات خود را با مناسبترین قیمت ممکن به مصرف کننده های محترم ارائه می نماید. تنوع رنگ ها چه از لحاظ زیبایی ظاهری و چه از لحاظ کاربردی کم نظیر و تحسین برانگیز می باشد.

اولین تولید کننده رنگ کامپیوتری در ایران

© کپی رایت ۱۴۰۳ - کلیه حقوق برای نیوکالر محفوظ می‌باشد