ترکیب رنگ ساختمانی نیوکالر

شرکت نو رنگ پوشش در راستای رسیدن به دو هدف اصلی خود یعنی حذف رنگهای مضر پایه حلال و جایگزینی رنگهای آب پایه و سازگار با شرایط آب و هوای کشور و نیز راه اندازی سیستم ترکیب رنگ های ساختمانی به صورت کامپیوتری با انتقال تکنولوژی و دانش فنی از دو شرکت thecno plan آلمان و cps color هلند اولین مرکز تولید رنگهای اکریلیک کامپیوتری در بازار رنگ را تاسیس نمود.ترکیب و ساخت رنگ به صورت سنتی و دستی ، با افزودن و کاستن رنگ سفید و چند رنگ اصلی انجام می گرفت که مهمترین نقص آن روش , تکرار ناپذیری و محدودیت تنوع رنگ است با تاسیس سیستم رنگ ساختمانی برای اولین بار در سال 2000 میلادی بستری برای ساخت بیش از بیست هزار رنگ در ایران فراهم گردید.نو رنگ با بهره گیری از مهندسین متخصص همواره درجه کیفی محصولات خود را پیش از بسته بندی کنترل میکند.

خرید رنگ ساختمانی جدید

در سالهای اخیر شرکتهای تولید کننده رنگ سعی در تولید رنگهایی داشته اند که بتوانند فضای داخلی و نمای ساختمان را از حالت یکنواختی خارج کنند. از سالهای دور تا کنون رنگهای روغن یا پلاستیک که به صورت سنتی و با تنوع رنگی محدود ساخته و اجرا می گشته زینت بخش ساختمانها بوده اند. در چندین سال اخیر رنگ ساختمانی داخل و نما از نظر بافت و شیدهای رنگ تنوع بسیار زیاد و جذابی یافته اند. از جمله رنگهای جدید ساختمانی که بافت ویژه ای ایجاد می نماید رنگهای سلولزی یا بلکا می باشند که با توجه به سلیقه مشتری و یا هنر طراح در سطوح داخلی به کار گرفته می شود. این رنگهای قابلیت شستشو ندارند و اگر بعد از مدتی بخواهیم رنگ یا پوشش دیگری را جایگزین آن نماییم به راحتی کنده نمی شود. رنگهای ساختمانی جدید دیگر مولتی کالر می باشد.

محصولی متناسب با انتخاب شما یافت نشد

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

امروزه طراحان بیش از هر چیز به سلیقه و روحیات افراد توجه می کنند. قطعا هر یک از ما درباره رنگ مورد علاقه خود ایده های داریم که همین ایده ها بهترین راهنما برای انتخاب مجموعه رنگهایی است که می توانید در رنگ آمیزی ساختمان خود به کار ببریم.اما باید دقت داشته باشیم که هماهنگی رنگ ساختمانی دقیق صورت بگیرد تا از نظر زیبا شناسی چشم نواز باشد .آسان ترین راه برای دکوراسیون یک اتاق استفاده از طرح تک رنگ است. در این حالت یک فام رنگ بردارید و از مقدار روشن تر در چرخه رنگ به سمت مرکز دایره و تاریک تر در چرخه رنگ به سمت محیط دایره آن برای ایجاد تاثیری لایه لایه استفاده کنید.طرح هارمونی رنگهای متضاد.در این طرح رنگهایی را که در چرخه رنگ در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند با هم ترکیب می کنند.

اصول انواع رنگ آمیزی ساختمان مسکونی

در زیر مراحل رنگ آمیزی به اختصار توضیح داده می شود.
سطح را با سنباده از غبار و آلودگی پاک می نماییم و ناصافی ها را مرتفع می کنیم.در صورت نیاز به بتونه کاری ابتدا ترکهای ریز را با کاردک باز می کنیم گرده ها را پاک و سپس روی ترکها یک دست آستر پرایمر زده می شود و در آخر بتونه کاری می شود. پس از خشک شدن بتونه یک دست آستر بر روی کار زده می شود.به وسیله چسب کاغذی پریزها,قرنیزها,چهار چوب پنجره ها و غیره را می پوشانیم.گر سطح ما قبلا رنگ نشده ابتدا یک دست آستر پرایمر بر روی آن زده می شود.این کار الزامی است چون چسبندگی رنگ ساختمانی به روی سطح را سبب می شود و در ضمن مصرف رنگ را نیز کاهش می دهد.در آخر رنگ مورد نظر را بر روی سطح اجرا می کنیم.

شرکت صنعتی نو رنگ پوشش

  • رنگ نما

  • رنگ داخلی

  • رنگ هنری

  • رنگ کامپیوتری

  • رنگ اکریلیک

  • رنگ روغنی

هم اکنون دست به کار شوید برای ما ایمیل بفرستید با ما تماس بگیرید از فروشگاه آنلاین خرید کنید !

آدرس ما

ایران ، تهران ، خ شریعتی

بالاتر از ملک ، روبروی آتش نشانی ، پلاک 623

تلفن تماس

39 26 43 88 – 021

ایمیل ما

info@newcolourco.ir

ساعات کاری

8 صبح تا 20

بجز تعطیلات رسمی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نیوکالر است.
پشتیبانی و سفارش