رنگ اکریلیک دیوار

انواع رنگ اکریلیک دیوار

انواع رنگ اکریلیک:

 رنگ‌های اکریلیک بر پایه رزین‌های اکریلیک هستند که این رزین‌ها از پلیمریزاسیون اسید اکریلیک(CHCOOH)، متاکریلیک اسید و مشتقات آن‌ها حاصل می‌شود. این رنگ‌ها به دو دسته پایه آب و پایه حلال تقسیم می‌شوند.

رنگ‌های اکریلیک پایه حلال(مشتقات نفتی) تنفسی نیستند و از این رو خاصیت برتر رنگهای پایه آب اکریلیک تنفسی بودن آن است به این صورت که رطوبت و نموری در محیط‌هایی که از این رنگ استفاده شده است به صفر می‌رسد. رنگ پایه آب اکریلیک در دو دسته “رنگ مخصوص نما(udoor) و رنگ داخل ساختمان(Indoor)”وجود دارد.

رنگ اکریلیک نیوکالر: 

شرکت رنگ ساختمانی نیوکالر از برندهای نامی و محبوب رنگ در کشور می‌باشد که در سطح کشور شعبه توزیع دارد. این شرکت مفتخر است همه انواع رنگ اکریلیک که دارای تنوع بسیار بالایی است از جمله رنگ اکریلیک مات، براق، نیمه براق، رنگ اکریلیک هنری، رنگهای اکریلیک مورد استفاده روی چوب، رنگ کامپیوتری و… را روانه بازار می‌کند.

قیمت رنگ اکریلیک:

 بهترین روش برای خرید رنگ اکریلیک، تفکیک قیمت رنگ و متریال از اجرا رنگ آمیزی و خرید بصورت مجزا است زیرا در این صورت قیمت برای مصرف کننده مقرون به صرفه می‌باشد. لیست قیمتها بصورت دقیق و با جزئیات در سایت شرکت نیوکالر موجود میباشد.

رنگ ساختمانی اکریلیک نیوکالر

خرید رنگ ساختمانی

رنگ اکریلیک روی چوب:

 همانطور که پیشتر گفته شد رنگ اکریلیک کاربردهای زیاد و متنوعی دارد که یکی از نمونه‌های هنری و مدرن استفاده این نوع رنگ روی چوب می‌باشد. رنگ اکریلیک مخصوص روی چوب بر پایه آب هستند، برای سطوح چوبی مثل مبلمان و درهای چوبی و … استفاده می‌شوند.

سرعت انجام کار و پوشش چشمگیر، دارای فرمول 100% لاتکس اکریلیک، دارای فناوری مقاوم در برابر ضربه و لکه، کاربری آسان و… از ویژگی‌های قابل توجه این رنگ می‌باشد. امروزه نقاشی روی چوب علاوه بر استفاده صنعتی بعنوان کارهای ظریف هنری نیز شناخته شده است، با رنگ اکریلیک می‌توان آثار زیبا و ماندگار روی چوب خلق کرد.

رنگ اکریلیک براق: 

مصرف این رنگ برای استفاده در دیوارها و سقف‌های داخلی دارای نقاشی قدیمی، گچ وهمچنین سطحه‌ای دیگر مانند چوب، آجر، سیمان و… توصیه می‌شود. محلول در آب بودن از مزیت‌های مهم این رنگ به شمار می‌رود، باعث می‌شود سریع خشک شود (1ساعت زمان خشک شدن سطحی و ۳ساعت زمان خشک شدن عمقی این محصول است).

این رنگ پیشرفیت عظیم در صنعت رنگ به شمار می‌رود، در ساختار رنگ اکریلیک براق از پیگمنت‌ها و افزودنی‌های ویژه‌ای استفاده شده است. این نوع رنگ تفاوت ظاهری و شفافیت چشمگیر نسبت به سایر رنگ‌های اکریلیک دارد و قابل شست‌وشو می‌باشد، در رنگ آمیزی فلزات بهترین گزینه برای انتخاب است.

یرای خرید رنگ اکریلیک براق می توانید به فروشگاه نیوکالر مراجعه کنید .

رنگ اکریلیک طلایی و سفید:

 این رنگ‌ها جز رنگ‌های اکریلیک متالیک به حساب می‌آیند که دارای نمایی درخشان با تلألو فلزی می‌باشند و انعکاس نور دارند. قابل استفاده بر روی انواع سطوح مانند، شیشه، چوب، سفال و سرامیک، پلی استر، پارچه، چرم، آهن و فلز و… هستند. این نوع از رنگها مقاوم در برابر نفوذ آب و مواد قلیایی هستند به همین جهت برای استفاده در رنگ نما ساختمان پیشنهاد می‌شود.

رنگ اکریلیک سفید تطبیق پذیری بالایی دارد، هم بصورت براق و هم نیمه براق موجود می‌باشد. برای محیط زندگی افرادی که چشمانشان با رنگ‌های درخشان چرخه رنگ سازگار نیست مناسب است زیرا از خستگی چشم جلوگیری می‌کند و برای تمرکز فکر و ذهن گزینه مناسبی است.

 

فروش رنگ اکریلیک ساختمان:

در مقایسه با رنگ روغن و پلاستیک، رنگ اکریلیک ساختمان نسبتا جدید است و مزیت‌های بیشتری نیز دارد. استفاده از رنگ اکریلیک ساختمان به دلیل نداشتن مواد شیمیایی مضر، قابلیت شست‌وشو، جابجایی آسان، ایجاد لایه‌ای مقاوم و عدم تولید بوی نامطبوع در کشورهای پیشرفته بطور گسترده‌ای افزایش یافته است.

شرکت رنگ ساختمانی نیوکالر از اولین و برترین‌ شرکت‌ها در بین توزیع کنندگان انواع رنگ اکریلیک ساختمان می‌باشد که به جرئت میتوان گفت در کیفیت و تنوع رنگی بی‌رقیب هست.

مزیت کمتر مطرح شده در مورد این رنگ که در فروش چشمگیر این محصول تاثیر زیادی دارد این است که رنگ اکریلیک ساختمان هیچ حساسیت پوستی و تنفسی ایجاد نمی‌کنند و تنفس با آن‌ها راحت است.

 

فروش رنگ اکریلیک هنری:

در عصر جدید علاقه‌مندی به هنر و کارهای هنری افزایش یافته است از این رو ابزار و مواد مورد استفاده نیز روزبه‌روز درحال پیشرفت است. از جمله استفاده از رنگ اکریلیک هنری که برای نقاشی روی بوم، سفال، چوب، شیشه، کاغذ و انواع مجسمه به فروش می‌رسد.

رنگ‌های اکریلیک هنری بخصوص رنگ‌های هنری که در شرکت نیوکالر عرضه می‌شوند بسیار متنوع هستند و طیف وسیعی از بافت، رنگ و سازگاری را به هنرمندان عرضه می‌کند.

تفاوت رنگ‌های هنری آکریلیک با رنگ‌هی آکریلیک ساختمانی این است که رنگ‌های هنری دارای بافتی متفاوت و غالبا به حالت متالیک است. از این نوع رنگ‌ها اغلب برای کارهای لوکس و پتینه استفاده می‌شود.

رنگ هنری

رنگ اکریلیک هنری نیوکالر

رنگ اکریلیک در رزین:

رزین اپوکسی یک ماده بسیار حساس و دقیق هست که باید طبق اصول و استاندارد خاص با آن رفتار شود، طوری که اگر رنگ مورد نظر با رزین اپوکسی سازگار نباشد و از رنگهای قابل استفاده در رزین اپوکسی استفاده نشود مشکلاتی چون خشک نشدن کار نهایی و چسبناک ماندن، امکان ایجاد ترکهای ریز روی سطح، به دلیل باز نشدن رنگ در رزین اپوکسی حاصل نشدن رنگ دلخواه و… پیش می‌آید.

اکلیل‌ها با ثبات رنگی بالا درخشندگی فوق العاده‌ای دارند، ترکیب اکلیل و رزین ثبات و درخشندگی اکلیل چندبرابر می‌شود و به دلیل اینکه لایه‌ای بی‌رنگ و شیشه‌ای روی آن‌ را گرفته است باعث بازتاب نور بیشتری می‌شود و کار نهایی را بسیار زیبا می‌کند.

اکلیل‌ها در رزین اپوکسی و هاردنر حل نمی‌شوند و درخشندگی خود را کاملاً حفظ می‌کنند، به همین دلیل گزینه مناسبی جهت انجام کارهای تزئیناتی با اپوکسی است.

 

رنگ اکریلیک نیوکالر در شهرهای ایران:

به دلیل اطمینان کیفیتی که شرکت نیوکالر در طی سالها در بین مشتریان ایجاد کرده است، تقاضا محصولات این شرکت در سرتاسر کشور گسترش یافته است و شعبه‌های عرضه مستقیم محصولات این شرکت در تمام مراکز استان‌ها و اکثر شهرهای کشور دایر است و خرید از نمایندگان رنگ ساختمانی نیوکالر در شهر های مختلف ایران میسر است. امروزه حتی در مغازه‌های کوچک رنگ فروشی نیز برند شرکت نیوکالر موجود است که دلیلش حُسن اعتماد هم‌وطنان عزیز و اعتبار شرکت می‌باشد. 

بخصوص بخاطر حساسيت بیشتر در انتخاب رنگ اکریلیک محصولات شرکت نیوکالر به شدت مورد توجه قرار گرفته است که از مهم‌ترین دلایلش میتوان به سازگاری با انواع آب و هوا اشاره نمود.

نمایندگان رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک کیش:

در کیش به دلیل آب و هوای مرطوبی که دارد و توریستی بودن شهر و احساس نیاز به تنوع بالا رنگی در عین آسیب نرساندن به طبیعت رنگ اکریلیک مورد توجه آرشتیک‌ها قرار گرفته است که نمایندگی معتبر شرکت نیوکار در کیش آماده ارائه هرگونه خدمات فروش می‌باشد.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *