معرفی کارخانه رنگ سازی نیوکالر

معرفی کارخانه رنگ سازی نیوکالر

کارخانه رنگ سازی نیوکالر قدمتی 80 ساله دارد. این برند معتبر نخستین بار کار خود را واردات رنگ آغاز کرد اما پس از کسب تجربه های لازم پا در عرصه تولید رنگ های ساختمانی گذاشت. نیوکالر اولین کارخانه تولید رنگ های پایه آب یا اکریلیک در ایران است. این نوع رنگ ها با نام تجاری نو رنگ به بازار عرضه می شوند. رنگ های اکریلیک نسبت به رنگ های پایه حلال مضرات کمتر و سازگاری بیشتری دارند.

تولید رنگ های پایه آب تنها اقدام پیشرو کارخانه نیوکالر نیست، زیرا این شرکت برای نخستین بار فناوری ترکیب رنگ کامپیوتری را وارد کشور کرده است. این تکنولوژی مشکلات ترکیب رنگ به صورت سنتی را کنار زده است و نیوکالر توانسته است بیش از 20 هزار رنگ مختلف بر پایه آب را تولید و روانه بازار کند.

تامین و واردات با کیفیت مواد اولیه رنگ سازی

کیفیت در تولید رنگ های ساختمانی حرف اول را می زند و برای رسیدن به این هدف باید از مواد اولیه درجه یک استفاده شود. بسیاری از افراد برای تغییر در حال و هوای منزل تصمیم به رنگ آمیزی دوباره آن می گیرند، در چنین شرایطی اگر بتوانند دقیقا رنگ دلخواه خود را با بهترین کیفیت بیابند؛ قطعا نتیجه بسیار راضی کننده خواهد بود. کارخانه رنگ سازی نیوکالر در راستای جلب رضایت کامل مشتریان بهترین و عالی ترین مواد اولیه رنگ سازی را وارد می کند، به همین علت محصولات این کارخانه از هر نظر ایده آل و مقبول هستند.

فرمول ساخت انواع رنگ های ساختمانی در نیوکالر

فرمول ساخت رنگ ساختمان با کیفیت در کارخانه نیوکالر بسیار دقیق و حساب شده است. در تمامی رنگ ها فاکتورهای مهمی همچون جرم حجمی، براقیت، PH، میزان پوشش، غلظت و … با دقت محاسبه و به کار برده می شوند. البته این فاکتورها بر اساس نوع رنگ ها متفاوت هستند، اما در مجموع همین فرمول های علمی و دقیق باعث شده رنگ های نیوکالر حرف اول را بزنند.

کارخانه رنگ سازی نیوکالر محصولات متنوعی همچون رنگ های داخلی، رنگ نما، رنگ های کامپیوتری، هنری و رنگ پتینه دارد، به این رنگ ها باید محصولات جانبی نقاشی ساختمان همچون آسترهای پوششی، نیوسیل، پوشش های سیلیکونی و… را اضافه کنید. قطعا ارائه این حجم از محصولات متنوع و عالی بدون استفاده از فرمول های علمی امکان پذیر نخواهد بود.

فرمول ساخت انواع رنگ های ساختمانی در نیوکالردید تخصصی ما نسبت به علم رنگ شناسی

رنگ شناسی امروزه به یک علم تبدیل شده است. علاقه به رنگ های مختلف می تواند بازتاب شخصیت افراد باشد. برخی از رنگ ها آرامش بخش و رنگ های دیگری ممکن است هیجان انگیز باشند. امروزه حتی ثابت شده است که می توان از رنگ ها برای روان درمانی استفاده کرد، البته تاثیرات رنگ ها در علوم مختلفی همچون شیمی یا فیزیک را نیز نباید نادیده گرفت.

با این چنین اوصافی آیا یک کارخانه رنگ سازی بدون داشتن نیروهای متخصص و مسلط بر علم رنگ شناسی می تواند در زمینه تولید انواع رنگ موفق باشد؟ قطعا پاسخ سوال منفی است. کارخانه نیوکالر از جمله تولید کنندگان رنگ است که به مقوله رنگ شناسی به شکلی کاملا حرفه ای توجه دارد. نیروهای فعال در این کارخانه از تخصص کافی در این زمینه برخوردار هستند، به علاوه محصولات در نهایت توسط یک خط کنترل کیفیت پیشرفته و آموزش دیده مورد بازرسی دقیق قرار می گیرند تا محصول نهایی از هر نظر بی عیب و نقص باشد.

نیوکالر، قدیمی ترین و با تجربه ترین در صنف رنگ سازی

همانطور که گفته شد نیوکالر کار خود را از سال 1320 آغاز کرده است، از این رو می توان گفت قدیمی ترین و با تجربه ترین شرکت در زمینه رنگ سازی است. بی شک 80 سال تجربه و تخصص موضوعی نیست که بتوان به راحتی از کنار آن گذشت، بنابراین توصیه می شود اگر قصد رنگ آمیزی نمای ساختمان، داخل بنا، استخر و … را دارید و به دنبال یک رنگ قدیمی و شناخته شده هستید حتما نیوکالر را انتخاب کنید.

پالت های متنوع و جذاب انواع رنگ ها

دیگر نیاز نیست برای ساخت رنگ مورد علاقه خود به شیوه سنتی رنگ ها را ترکیب کنید و آنقدر کم و زیاد کنید تا شاید به حد دلخواهتان برسد، به علاوه مدام این اضطراب را داشته باشید که شاید دفعه بعد نتوانید دقیقا همان رنگ را در بیاورید؛ زیرا کارخانه رنگ سازی نیوکالر به لطف تکنولوژی رنگ های کامپیوتری هزاران رنگ متنوع و جذاب را با کد مشخص روانه بازار کرده است. شما می توانید در میان این پالت رنگ های خاص قطعا رنگ دلخواه خود را پیدا کنید و بارها و بارها آن را مورد استفاده قرار دهید.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

  • چگونه می توانیم رنگهای ساختمانی با کیفیت و جذاب تهیه نماییم؟ کارخانه رنگ سازی نیوکالر یکی از بهترین مراکز تولید و فروش رنگهای ساختمانی با کیفیت می باشد.