نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر را تجربه کنید

نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر را تجربه کنید تا زیبایی وصف ناپذیر و لذت بخشی را برای خانه و کاشانه خود به ارمغان بیاورید. رنگ نیوکالر محصولی از شرکت نو رنگ است و بر اساس استانداردهای دو شرکت آلمانی و هلندی معتبر در ایران ساخته می شود. تمامی رنگ های نیوکالر که جزء رنگ ساختمان با کیفیت محسوب می شوند زیر نظر متخصصان اهل فن ساخته شده است و پیش از آنکه به دست شما مصرف کننده محترم برسند از هر نظر کنترل کیفیت می شوند.

تجربه نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر

چرا باید نیوکالر را انتخاب کنیم؟

چرا باید نیوکالر را انتخاب کنیم؟ پاسخ این سوال واضح است. زیرا چندین و چند دلیل قانع کننده وجود دارد که شما باید نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر را انتخاب کنید. نخستین دلیل، تعرفه قیمت مناسب است. در شرایطی که فشارهای اقتصادی فراوانی به مردم وارد می شود، خیلی از افراد نقاشی ساختمان را به دلیل هزینه های بالا جز اولویت های چندم زندگی قرار می دهند.

اما با نیوکالر می توانید از یک رنگ آمیزی زیبا با قیمتی مناسب و منطقی بهره مند شوید. یک نکته دیگر که نیوکالر را بسیار برجسته می کند، کیفیت بالای محصولات است. رنگ های نیوکالر از غلظت استانداردی برخودار هستند، موج نمی اندازند و خیلی زود شفافیت و جلوه خود را از دست نمی دهند. به راحتی و یکنواخت نیز در حلال حل می شوند.

دلیل سومی که به شما می گوید نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر ارجحیت دارد، تنوع در طرح است. بله دقیقا درست متوجه شدید. با استفاده از رنگ های با کیفیت نیوکالر می توانید طرح های مختلفی که در رویاهای خود دارید را پیاده سازی کنید. نیوکالر به شما کمک می کند به آرزوهایتان رنگ واقعیت ببخشید.

تنوع در رنگ نیوکالر را نیز فراموش نکنید. نیوکالر برای شما بیش از بیست هزار رنگ متنوع و دوست داشتنی دارد. پس مطمئن باشید هر رنگی که مد نظر داشته باشید، خواهید یافت.

رنگ با کیفیت در نقاشی ساختمان_نیوکالر

استفاده از رنگ های با کیفیت در نقاشی ساختمان

رنگ آمیزی ساختمان یکی از مراحل اصلی زیبا سازی آن است. به همین جهت نباید سرسری از کنار آن گذشته و از هر رنگی که دم دستتان آمد استفاده کنید. نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر؛ یعنی بهره بردن از انواع رنگ های با کیفیت و متنوع برای زیبا سازی خارق العاده خانه شما. دیگر دوره رنگ آمیزی سنتی به سر آمده است؛ زمانی که دیوارها تنها رنگ های کلیشه ای مثل سفید، آبی روشن و … به خود می دیدند.

به لطف رنگ کامپیوتری نیوکالر دیگر نیازی به روش های سنتی ترکیب رنگ برای رسیدن به یک رنگ دلخواه نیست. در روش های سنتی باید آنقدر رنگ ها را کم و زیاد می کردید تا در نهایت شاید به رنگی که می خواستید برسید. اگر هم با کبود رنگ مواجه می شدید، کار بسیار سخت می شد، زیرا باید تمامی مراحل تکرار می شد تا رنگ قبلی به دست بیاید.
در رنگ های کامپیوتری، ترکیب رنگ ها با کامپیوتر انجام می شود و میزان هر رنگ به صورت دقیق مشخص می شود. از این رو مصرف کننده با استفاده از کاتالوگ می تواند رنگ دلخواه خود را انتخاب کند. ماجرای رنگ های نیوکالر به همین جا ختم نمی شود و شما می توانید از انواع رنگ های ضد آب (قابل شست و شو) و رنگ روغنی نیوکالر نیز استفاده کنید. این موارد به ویژه برای خانم های حساسی که فرزند کوچک دارند مناسب است.

با رنگ های هنری نیوکالر می توانید آثاری فوق العاده خلق کنید و به رویاهایتان تجسم ببخشید. رنگ آکرولیک نیوکالر نیز طرفداران زیادی دارد. این رنگ حلال در آب است اما بعد از خشک شدن به یک لایه نفوذ ناپذیر در برابر آب تبدیل می شود.

در شرکت نیوکالر به تمام جزییات توجه شده است. به عنوان مثال آنچه که برای رنگ نما مورد استفاده قرار می گیرد با رنگ داخلی ساختمان متفاوت است. رنگ های نما نیوکالر با استفاده از افزودنی های سیلیکونی در برابر باران، گرد و غبار و دیگر شرایط نامساعد جوی مقاوم سازی شده اند. در حالی که رنگ های داخلی برای شرایط پایدار فضای درونی ساختمان آماده می شوند.

البته نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر تنها معطوف به شیوه های جدید، رنگ های هنری، کامپیوتری، آکریلیک و … نیست. نیوکالر کسانی که هنوز هم رنگ پلاستیکی را دوست دارند فراموش نکرده است. این شرکت در زمینه تولید این نوع رنگ نیز فعالیت داشته و رنگ های پلاستیکی را با کیفیتی بهتر از قبل به بازار عرضه می کند.

نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر در تهران

تهران پایتخت کشور ایران است و هر روز با شتاب بیشتری به سمت پیشرفت و بافت شهری مدرن حرکت می کند. امروز بیشتر از هر زمان دیگری به در تهران به معماری بناها، لوکس بودن، راحت بودن و عامه پسند بودن آنها توجه می شود. رنگ ساختمان چه در سطح داخلی و چه نمای بیرونی نیز از این قاعده مستثنی نیست. زیرا رنگ آمیزی در واقع روح بخشیدن به یک خانه و زیباسازی آن است.

افراد متخصص در زمینه نقاشی ساختمان بی شک رنگ حرفه ای نیوکالر را ترجیح می دهند. زیرا تنوع بی نظیر این رنگ ها دست آنها را برای ایجاد زیباترین صحنه ها باز گذاشته است. نقاشی به سبک کودکانه، نقاشی لاکچری و باکلاسی که کمتر کسی دیده باشد همه و همه گزینه هایی است که نیوکالر برای شما فراهم می کند. بنابراین نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر در تهران و دیگر شهرها را فراموش نکنید.

استفاده از غلطک های مدرن و طرح دار، روشی است که به تازگی در نقاشی ساختمان باب شده است و زیبایی استثنایی و خاص ایجاد می کند. خوشبختانه ساختار و غلظت استاندارد رنگ های نیوکالر به گونه ای است که به راحتی می توانید از آنها برای رنگ آمیزی با غلطک استفاده کنید و طرح هایی نو ایجاد کنید.

نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر در تهران

نقاشی ساختمان یا استفاده از کاغذ دیواری؟

شاید بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای دیوارهای ساختمان از کاغذ دیواری استفاده کنند. البته سلیقه آنها محترم است و نمی توان زیبایی هایی کاغذ دیواری را نادیده گرفت. اما در مقابل معایبی نیز دارد. مانند قابل شست و شو نبودن و در صورت وجود رطوبت خیلی زود از دیوار جدا می شوند. همچنین نصب کاغذ دیواری احتیاج به نیروی متخصص دارد و خود شما قادر به انجام آن نخواهید بود.

این در حالی است که به لطف نیوکالر، حتی خودتان هم به راحتی می توانید رنگ آمیزی ساختمان را انجام دهید. کافی است رنگ دلخواه خود را از بین طیف رنگ های وسیع نیوکالر انتخاب کنید و با یک غلطک یا فرچه رنگ آمیزی دست به کار نقاشی شوید. در نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر نه خبری از ترکیب رنگ های خسته کننده است و نه اثری از موج و رد قلم مو.

ایجاد طرح های دلخواه از دیگر مزایای رنگ آمیزی ساختمان توسط خودتان است. به علاوه از لذت فزاینده ای که این کار به شما می دهد، به هیچ عنوان نمی توان چشم پوشی کرد. در نهایت اینکه بیشتر رنگ های نیوکالر قابل شستشو هستند و برای نظافت و از بین بردن لکه های دیوار نیز مشکلی نخواهید داشت. پس همین حالا برای نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر دست به کار شوید.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

  • استفاده از خدمات نیوکالر در تمامی استانها امکانپذیر است؟ بله