انواع نقاشی ساختمان برجسته نیوکالر

نقاشی ساختمان برجسته روی دیوار گچی امکان پذیر است ؟

از قدیم تا به الان نقاشی ساختمان برای طراحی و دکوراسیون و بازسازی مورد استفاده قرار میگیرد و هیچ وقت نقاشی ساختمان منسوخ نمیگردد. به همین علت با پیشرفت این روشها و راهکارهای زیادی را در زمینه نقاشی ساختمان ابداع می کنند تا حال و هوای جدیدی را به این صنف ببخشند. می‌توان برای بازسازی و ترمیم خرابی ها از نقاشی ساختمان برجسته استفاده نمود، این نقاشی جزو نقاشی های مدرن و شیک می باشد و باید یکسری زیرسازی ها قبل از رنگ آمیزی و نقاشی صورت بگیرد تا نقاشی ساختمان به خوبی انجام شود، بتونه کاری یکی از انواع این زیرسازی ها است.

نقاشی ساختمان برجسته روی دیوار گچی

چطور با رنگ روغن طرح برجسته روی دیوار ایجاد کنیم ؟

نقاشی ساختمان را می توان با به کارگیری از رنگ روغن و رنگهای دیگر مانند پلاستیک و قابل شستشو استفاده نمود. نقاشی ساختمان برجسته نیز نیازمند کمی دقت رعایت نکات کلیدی می باشد تا بتوان یک دیوار را به خوبی و ظرافت تحویل مشتریان داد. قبل از نقاشی ساختمان باید دیوارها را بررسی نمود تا هیچ گونه نشتی و ترکیدگی نداشته باشد، زیرا هر گونه از این موارد می تواند تاثیرات منفی در هنگام کار داشته باشد و یا پس از اتمام کار و چندین ماه استفاده دوباره این ترک ها و نشتی ها ظاهر شود.

طراحی نقاشی ساختمان برجسته به کمک کاردک

نقاشی ساختمان به صورت برجسته با کمک کاردک

همانطور که در پاراگراف بالا گفته شد برای انجام نقاشی ساختمان برجسته باید نکات کلیدی را رعایت نمود تا طرح مورد نظر به راحتی بر روی دیوار چاپ شود. پس از رفع تمامی مشکلات و عیب ها می‌توان به نقاشی ساختمان پرداخت و برای این کار باید ابتدا ببینیم چه طرح و مدل ای را میتوان بر روی دیوار نقاشی کرد و برای انجام نقاشی رنگ پلاستیک مناسب است و یا رنگ روغنی تمامی این موارد را باید بررسی کرد و با در نظر گرفتن هزینه خرید و و نقاشی به شروع کار پرداخت در ضمن این نکته را باید در نظر داشته باشید در هنگام نقاشی ساختمان هیچ گونه هزینه دقیق را نمی‌توان خدمت مشتریان اعلام نمود.

مزایای نقاشی ساختمان برجسته_نیوکالر

مزایای طرح نقاشی برجسته در ساختمان

انتخاب رنگ در نقاشی ساختمان برجسته بسیار مهم و کلیدی می باشد.

به همین علت می توانید از طیف های رنگی متفاوت رنگ مورد نظر را انتخاب نموده.

و طرح های مورد نظر را انتخاب کرده و یا به صورت پیش فرض آن را بر روی یک پلان طراحی نموده.

و پس از انجام مرحله ی رفع عیب و ایراد های دیوار.

مانند ترکیدگی و نشتی شروع به طراحی و اجرای نقاشی کرد.

برای زنگ زدن و نقاشی دیوارهای گچی باید یک سری اصول و نکاتی را رعایت کرد.

و بهتر است دیوار برای چندمین بار به رنگ زده شود.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

  • آیا برای نقاشی ساختمان برجسته نیاز به زیرسازی داریم؟ بله، مثل هر نوع از نقاشی ساختمان این نوع نیز نیاز به زیرسازیهای لازم دارد.
  • نقاشی ساختمان برجسته با چه نوع رنگهایی انجام می شود؟ این نقاشی با رنگهای روغنی، پلاستیک و قابل شستشو انجام پذیر است.