مزایای نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

معایب نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

بهتر است بدانید رنگ های پلاستیکی از ماندگاری نسبتا پایین تری نسبت به سایر رنگ ها برخوردار هستند. در واقع این نوع رنگ ها بعد از گذشت مدت زمانی به تجدید نیاز پیدا می کنند. از دیگر معایب رنگ های پلاستیکی می توان به تغییر رنگ آن ها بر اثر تابش نور خورشید اشاره کرد. همچنین این نوع رنگ ها گزینه مناسبی جهت استفاده بر روی آهن آلات همچون درب، پنجره و نرده محسوب نمی شوند؛ از اینرو برای قسمت های مختلف ساختمان قابل استفاده نیست. این نوع رنگ در مقایسه با رنگ های روغنی از سازگاری کمتری با غلطک برخوردار هستند. لازم به ذکر است که رنگ های پلاستیکی قابل شست و شو نبوده و در برابر آب مقاوم نیستند، بنابراین نمی توان آن ها را با آب تمیز کرد. ماندگاری پایین نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک از دیگر معایب این نوع رنگ محسوب می شود. همچنین این نوع رنگ زود کثیف شده و چرک را بیشتر جذب می کنند.

تفاوت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک با رنگ های پایه آب

بهتر است بدانید امروزه از رنگ های پلاستیک و پایه آب برای نقاشی ساختمان استفاده می شود. این دو نوع رنگ تفاوت هایی با یکدیگر دارند که به صورت مختصر با آن ها آشنا خواهیم شد. نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک قابل شست و شو نیست و این در حالی است که رنگ های پایه آب از قابلیت شست و شو برخوردار هستند. از آنجا که رنگ های پایه آب دارای قابلیت ۹۰ درصد ضد رطوبت هستند، به راحتی می توان از آن ها در مکان های مرطوب استفاده کرد. رنگ های پلاستیکی در برابر نور خورشید نیز مقاوم نیستند، از اینرو بر اثر گذشت زمان دچار تغییر رنگ می شوند. رنگ های پایه آب بر خلاف رنگ های پلاستیکی در برابر نور خورشید مقاوم هستند. از دیگر تفاوت های بین این دو نوع رنگ می توان به این نکته اشاره داشت که رنگ های پایه آب بر روی تمامی سطوح قابل اجرا هستند، این در حالی است که رنگ های پلاستیکی این قابلیت را ندارند. رنگ های پلاستیکی سریع تر کثیف می شوند و به سختی می توان آن ها را تمیز کرد. همچنین این دو نوع رنگ از نظر قیمت با یکدیگر تفاوت هایی دارند، به گونه ای که رنگ های پلاستیکی ارزان تر از رنگ های پایه آب هستند.

تفاوت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک و پایه آب

نیوکالر مجری تمامی رنگ های مدرن و سنتی به صورت حرفه ای

تیم حرفه ای و نام آشنای ما یکی از بهترین و برترین گروه ها در زمینه اجرای تمامی رنگ های مدرن و سنتی به شمار می آید. با انتخاب گروه متخصص و مجرب ما می توانید فضای منزل خود را زیبا و منحصر به فرد کنید. گروه ما با داشتن کادری مجرب قادر است نیازهای مشتریان خود را به بهترین شکل بر طرف سازد. با انتخاب ما برای مدت های طولانی می توانید از رنگ فضای خود لذت ببرید. در واقع کادر ما بر اساس تجربه و با تکیه بر دانش و تخصص خود قادرند، انواع رنگ های سنتی و مدرن را به بهترین شکل اجرا کنند. در صورتی که قصد نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک را دارید، بهتر است آن را به گروه ما بسپارید؛ چرا که تیم حرفه ای ما هیچ وقت شما را پشیمان نخواهد کرد.

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک حرفه ای

نقاشی حرفه ای سقف ساختمان با رنگ پلاستیک

در بین قسمت های مختلف ساختمان یکی از بهترین گزینه ها جهت رنگ آمیزی  با رنگ های پلاستیک سقف خانه است. از آنجا که رنگ های پلاستیک غیر قابل شست و شو هستند، از اینرو اکثرا بر روی سقف اجرا می شوند. کادر مجرب و متخصص ما قادرند سقف ساختمان را به صورت حرفه ای با استفاده از رنگ پلاستیکی رنگ آمیزی کنند. در واقع نیروهای مجرب ما با تجربه و دانش خود قادرند نقاشی سقف ساختمان را با رنگ پلاستیک به خوبی انجام دهند.

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک ارزان

سراغ نقاشی ساختمان های ارزان قیمت نروید!

یکی از نکاتی که قبل از نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک  باید مورد توجه نقاشان قرار بگیرد، آماده سازی سطح مورد نظر است. در واقع نقاشان ماهر سطح مورد نظر را به خوبی مورد بررسی قرار داده و آن را جهت رنگ آمیزی آماده می کنند. در صورتی که ساختمان کهنه و فرسوده باشد، رنگ آمیزی آن تاثیر زیادی در زیبایی آن نخواهد داشت، زیرا این نوع دیوارها به دلیل فرسودگی به خوبی رنگ آمیزی نخواهند شد. همچنین برای رنگ آمیزی بهتر است، از رنگ های با کیفیت و مرغوب استفاده شود. هیچ وقت برای رنگ کردن ساختمان از رنگ های ارزان قیمت استفاده نکنید، زیرا کیفیت کار شما را پایین آورده و از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار نیستند.

آموزش گام به گام نقاشی ساختمان را با نیوکالر دنبال کنید.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

  • آیا رنگ های پلاستیک قابلیت اجرا بر روی کلیه سطوح را دارا می باشند؟ خیر این رنگ ها قابلیت اجرا بر روی هر سطحی را ندارند.