اسلایدر نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

مزایای رنگ آمیزی ساختمان با رنگ روغن

استفاده ساختمان پس از چندین سال باعث می‌شود تا دیوارهای آپارتمان و منزل کم کم رو به سیاهی برود و لکه های آن پاک نشود . ممکن است ترک هایی بر روی دیوار ایجاد شود که برای تمیز کردن آن نیاز باشد دوباره بر روی آن رنگ شود . یکی از روش های سنتی و قدیمی که هنوز از آن استفاده می شود و هیچ وقت قدیمی نمی شود ، نقاشی ساختمان با رنگ روغنی می باشد . استفاده از رنگ روغن باعث می شود تا دیوار ساختمان و آپارتمان قابل شستشو شود و می‌توان سالی یکبار آن را به راحتی تمیز کرد و هیچ گونه مشکلی به وجود نیاید .با ترکیب رنگ روغن با رنگهای دیگر می توان طیف رنگی جدیدی را تولید کرد .

انواع رنگ های روغنی در ساختمان های اداری و مسکونی

رنگ های روغنی که در ساختمان های اداری و مسکونی اجرا می‌شوند بهتر است بدون بو باشند . رنگ هایی در بازار وجود دارند که بدون بو هستند و به سرعت خشک می‌شوند و دیوار پس از رنگ آمیزی قابل استفاده میباشد . بهتر است برای نقاشی ساختمان فوری اداری و مسکونی از رنگ‌های روغنی با کیفیت استفاده کنیم تا پس از اجرا لکه ها و رگه هایی از رنگ بر روی دیوار نماند . هر چقدر هم که نقاش ساختمان ماهر و حرفه ای باشد اگر از رنگ روغنی مناسبی استفاده نکنیم پس از اجرای پروژه ی رنگ خوبی را بر روی دیوار نمی بینیم پس بهتر است از رنگ روغنی با کیفیت استفاده کنیم .

انواع رنگهای روغنی ساختمان

طرح های جدید رنگ روغن

رنگ روغن طرح ها و مدل های مختلفی دارد اما یک نکته را باید دانست و این است که طرح ها و حالت هایی را که با رنگ روغن می توان اجرا کرد توسط نقاش ساختمان صورت می‌گیرد و باید نقاشی ساختمان با رنگ روغنی بسیار ماهر و حرفه ای باشد تا رنگ روغن دلخواه را حرفه ای ترکیب کند و با استفاده از غلطک و قلم مو طرح های مورد نظر را بر روی دیوار اجرا کند . در نتیجه مهم ترین عامل در ایجاد طرح و حالت بر روی دیوار ، نقاش ساختمان می باشد و همچنین باید از رنگ روغن با کیفیتی استفاده کنیم .

طرحهای رنگ روغنی جدید

تفاوت رنگ روغنی با رنگ اکرلیک

یکی از رنگ هایی که در نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ، رنگ اکریلیک می‌باشد.

که بسیاری از مردم تفاوت رنگ اکریلیک و رنگ روغنی را نمی‌دانند .

تفاوت این دو رنگ در درخشندگی و حالت های آن می باشد .

رنگ اکریلیک دارای درخشندگی های بسیاری است که پس از اجرا بر روی دیوار نشان داده می شود.

اما رنگ روغنی رنگی است که مات و ساده می باشد و رنگ روغنی قابل شستشو می باشد .

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

  • آیا نقاشی ساختمان با رنگ روغنی قابل شستشو است؟ بله، این رنگ به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن است.
  • چقدر طول می کشد تا این رنگ بر روی سطوح خشک شود؟ برای خشک شدن کامل حدود 12 ساعت زمان لازم است.