تجربه نقاشی ساختمان آسان با آموزش نیوکالر

تجربه نقاشی ساختمان آسان با آموزش نیوکالر

تغییر رنگ ساختمانی یکی از راه های ساده برای ایجاد تنوع و تغییر دکوراسیون است. در موارد بسیاری رنگ های قدیمی خسته کننده و البته کثیف می شوند، اینجاست که افراد به خاطر ایجاد تغییر و نیز حفظ بهداشت محیط تصمیم به رنگ آمیزی مجدد ساختمان می گیرند. اما عواملی همچون دستمزد بالای کار یا نگرانی از در نیامدن رنگ دلخواه می توانند بازدارنده باشند. در چنین شرایطی ممکن است افراد دست به کار شوند و خودشان ساختمان را رنگ کنند.

نقاشی ساختمان آسان را با آموزش های نقاشی ساختمان به سبک نیوکالر تجربه کنید. این برند معتبر نه تنها در تولید انواع رنگ های ساختمانی سرآمد است بلکه فعالیت چشم گیری در زمینه آموزش رنگ آمیزی ساختمان دارد. با مراجعه به بخش های آموزشی سایت و مطالعه مقالات مرتبط می توانید با ایده های جذاب و نکات آموزنده متخصصان نیوکالر آشنا شوید. تمامی این آموزش ها به زبانی ساده و در عین حال کامل و جامع است، به همین علت هر فردی می تواند از آنها بهره ببرد و ساختمان مورد نظرش را رنگ آمیزی کند.

ترفندهای نقاشی ساختمان با غلطک مخصوص نقاشی

 غلطک نقاشی روشی سریع و مطمئن برای نقاشی ساختمان آسان است، اما استفاده از این وسیله ترفندهایی دارد که باید رعایت شوند تا بهترین نتیجه حاصل شود. پیش از هر چیز غلطک را مناسب نوع رنگ انتخاب کنید. همچنین با صرف هزینه کافی یک غلطک محکم و روان خریداری کنید. در مرحله بعد باید غلطک نقاشی را آب بندی کنید، برای این منظور با یک برس پرزگیر یا چسب نواری پرزهای شل و اضافی را جدا و سپس با آب بشویید. برای آغشته کردن غلطک حتما از سینی مخصوص استفاده کنید تا کار تمیزتر باشد و رنگ بیش از حد به غلطک آغشته نشود. ابتدا با حرکت پایین به بالا و اریب رنگ را روی سطح مورد نظر بکشید و سپس با حرکات چپ، راست و بالا به پایین پخش کنید، به علاوه در نظر داشته باشید روی غلطک فشار زیادی وارد نکنید.

به راحتی منزل خود را رنگ کنید و از آن لذت ببرید

با استفاده از رنگ های حرفه ای نیوکالر هر کسی می تواند نقاشی ساختمان آسان را تجربه کند، کافی است رنگ مورد نظر و یک غلطک با کیفیت تهیه کنید و دست به کار شوید. این رنگ ها خیلی سریع خشک می شوند و غلظت مناسبی دارند، از این رو سطح مورد نظر دچار موج و ناهمواری نشده و کاملا یکدست است. رنگ آمیزی با رنگ های نیوکالر به حدی راحت و دلپذیر است که حتی خانم های خانه دار نیز می توانند نسبت به تغییر رنگ سطوح اقدام کنند.

ایده های جالب و جذاب خود را با قلم مو و غلطک روی دیوار اجرا کنید

نقاشی ساختمان آسان است، پیاده سازی ایده های خلاقانه نیز برای نقاشی دیوارها امکان پذیر است؛ زیرا رنگ های نیوکالر در دسترس شما هستند. امروزه به لطف وجود انواع غلطک های طرح دار و قلم مو های حرفه ای می توان انواع طرح های جذاب و زیبا را برای نقاشی دیوارها و سطوح مختلف اجرا کرد. می توانید زمینه ای روشن با طرح های تیره بزنید یا اینکه هر قسمت از دیوار را به یک رنگ در بیاورید، در نهایت انتخاب با شماست.

استفاده از رنگ های پایه آب برای نقاشی ساختمان راحت تر استاستفاده از رنگ های پایه آب برای نقاشی ساختمان راحت تر است

رنگ های اکریلیک یا پایه آب نیوکالر سازگاری بیشتری با شرایط آب و هوایی کشور دارند. این رنگ ها خیلی سریع تر خشک می شوند و اثرات مخرب رنگ های پایه حلال را ندارند، به همین علت استفاده از آنها برای نقاشی ساختمان آسان توصیه می شود.

رنگ های پایه آب نیوکالر به هیچ عنوان شره یا چکه نمی کنند، بنابراین حتی لازم نیست به هنگام نقاشی اثاثیه را کامل جمع آوری کنید.

با وجود آنکه حلال این رنگ ها آب است اما بعد از خشک شدن در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارند و قابل شست و شو هستند، همچنین در مقابل اشعه فرابنفش مقاومت خوبی نشان میدهند.

از رنگ های بدون بو استفاده کنید

یکی از مشکلات نقاشی ساختمان بوی تند رنگ های پایه حلال است. به دلیل وجود حلال های شیمیایی بوی این رنگ ها تا مدت ها در فضا باقی می ماند و حتی ممکن است باعث بروز حساسیت و مشکلات تنفسی شود، اما رنگ های اکریلیک نیوکالر این مشکلات را ندارند. این رنگ ها در آب حل می شوند و فاقد هر گونه بوی آزار دهنده هستند، بنابراین شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی، منزل یا هر فضای بسته ای را رنگ کنید.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

  • برای نقاشی ساختمان آسان چه راههایی وجود دارد؟ استفاده از ابزارهایی مثل قلم مو و غلطک هایی که کار را راحت تر می کنند، استفاده از رنگهای پایه آب و استفاده از رنگهای بی بو.