قوانین و مقررات و شرایط فروش در سایت نیو کالر

ساعت پاسخگویی فروشگاه

فروشگاه نیو کالر از ساعت 08:00 تا 20:00 روزهای شنبه تا پنجشنبه (بجز تعطیلات رسمی) در خدمت مشتریان گرامی خواهد بود. لازم به ذکر است سفارشات روزهای جمعه و کلیه روزهای تعطیل در اولین روز کاری پس از تعطیلات پیگیری خواهد شد.لازم به ذکر است برای رفاه حال مشتریان در ماه اسفند فروشگاه روزهای جمعه از ساعت 09:00 تا 14:00 نیز پاسخگوی مشتریان می باشد.سفارشات ساعت 13:00 تا 20:00 پنجشنبه ها و همچنین جمعه های اسفندماه با آژانس ارسال خواهد شد. لزوم صحت اطلاعات شخصی لازم است اعضای سایت هنگام خرید، اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل و دقیق وارد نمایند تا مراحل تحویل کالا به آنها به صورت صحیح و در اسرع وقت صورت پذیرد. بدیهی است مسئولیت عواقب ناشی از اطلاعات اشتباه وارد شده به عهده ی مشتری خواهد بود.

امنیت اطلاعات اعضای سایت و رعایت حریم شخصی

فروشگاه نیوکالر متعهد می گردد از اطلاعات فردی کاربران محافظت نموده و در این راستا از تمامی امکانات روز استفاده نماید. لازم به ذکر است اطلاعات شخصی اعضای سایت فقط با حکم مراجع قانونی در اختیار شخص ثالث قرار خواهد گرفت.

نحوه پرداخت وجه

مشتری به سه روش می تواند پرداخت را انجام دهد:
واریز به حساب
کارت به کارت
درگاه اینترنتی که در مرحله پرداخت، اطلاعات حساب به صورت کامل و دقیق درج شده است.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

در صورت بروز هر گونه مشکل و یا داشتن پرسش، کارشناسان فروشگاه در ساعات اداری به صورت تلفنی آماده پاسخگویی و راهنمایی به مشتریان می باشند

انصراف از خرید

مشتری می تواند پس از تکمیل سفارش و قبل ازپرداخت به هر دلیل از خرید خود منصرف شود. در این صورت باید از طریق  تلفن انصراف خود را به اطلاع فروشگاه برساند تا در اسرع وقت از ارسال کالا جلوگیری شود و در صورتی که کالا ارسال شده بود هزینه حمل (رفت و برگشت) به عهده مشتری خواهد بود.

شرایط مرجوع نمودن رنگ

مشتری می تواند در شرایط زیر کالای دریافتی را به فروشگاه مرجوع نماید:
سلامت کامل محصول
سلامت بسته بندی
پرداخت هزینه حمل به فروشگاه
در سفارشات رنگهای ترکیبی و طبق سفارش امکان مرجوع نمودن و تعویض وجود ندارد.

نکاتی درمورد رنگهای ترکیبی(طبق سفارش) :

از آنجا که در سفارش رنگهای ترکیبی (کامپیوتری) برای انتخاب کد رنگ مورد نظرمی بایست در فروشگاه مرکزی و یا شعبات آن حضور یافته و صرفا از روی کاتالوگ, رنگ مورد نظرانتخاب گردد, لذا هر گونه مغایرت رنگ که به دلیل انتخاب کد رنگ از طریق عکس یا فضای مجازی صورت پذیرد به عهده مشتری بوده و شرکت هیچ مسئولیتی را دراین زمینه به عهده نمی گیرد. لذا لازم است مشتریان گرامی دراین مقوله دقت نمایند. همچنین با توجه به نقش عمده نور در انتخاب صحیح رنگ می بایست پس از انتخاب ابتدا مقدار کمی رنگ را به صورت نمونه خریداری و اجرا نمود و پس از تایید نهایی کل رنگ مصرفی خریداری شود زیرا امکان تعویض و یا تبدیل رنگ به رنگ دیگر و یا مرجوع نمودن رنگ وجود ندارد.هر کد رنگ دارای قیمت متفاوتی می باشد. لطفا قیمت هر کد رنگ را از فروشگاه استعلام نمایید.