رنگ ساختمانی مولتی کالر نیوکالر

رنگ ساختمانی مولتی کالر چیست؟

رنگ ساختمانی مولتی کالر با توجه به اسمش شامل چندین رنگ می باشد این تنوع رنگی و غیر یکنواختی رنگ ها سبب محبوبیت این محصول خاص شده است. در واقع در هر رنگ با زمینه متفاوتی رگه ها و رشته های رنگی با هورمونی خاص قرار می گیرد. هیچ گونه محدودیتی از لحاظ رنگ برای رشته های رنگی وجود ندارد. رنگ های مولتی کالر تولیدی شرکت نیوکالر گرد و غبار را به خود جذب نمی‌کنند این محصولات جهت رنگ آمیزی محیط‌ هایی مانند مدارس، مغازه ها، رنگ ساختمانی سقف، فروشگاه ها و… پرکاربرد هستند.

مزایای استفاده از رنگ ساختمانی مولتی کالر

ویژگی های رنگ ساختمانی مولتی کالر:

 • به سرعت اجرا می شوند (اگر سطح زیر کار گچ باشد یک روز و اگر سیمان باشد سه روز زمان میبرد)
 • در برابر تابش نور خورشید مقاومت بالایی دارند و تغییر رنگ نمی دهند.
 • گرد و غبار را جذب نمی‌کند.
 • مات بودن این رنگها معایب و ناهمواریهای دیوار را پوشش می دهد.
 • در طرح و رنگ بسیار متنوع است.
 • به حلال نیاز ندارد و مستقیم به پیستوله وصل می شود و با غلطک اجرا می‌شود.
 • بوی بد ناشی از تینر را ندارد‌.
 • نمونه های با کیفیت رنگ مولتی کالر شرکت نیو کالر مقاومت بالایی نسبت به شستشو دارند.
 • آنتی باکتریال است .
 • بر روی تمامی سطوح قابل اجراست .
 • ضد رطوبت و خزه و شوره

طیف مختلف رنگ ساختمانی مولتی کالر

ارائه طیف های مختلف رنگ های مولتی کالر توسط نیوکالر

شرکت  فوق مجرب نیوکالر ارائه دهنده انواع رنگ های مولتی کالر در قالب پوششهای دکوراتیو و تزئینی می باشد. با محاسبات فرمولاسیون خاص توسط مهندسین نیوکالر امکان ساخت رنگ ساختمانی متنوع و متناسب با هر سلیقه ای فراهم است. مشاوران ما به شما جهت ایجاد سطوح زیبا ایده های خلاقانه از تنوع رنگ‌های مولتی‌کالر که با محیط و دکوراسیون هارمونی داشته باشد ارائه می‌دهند. رنگ ساختمانی مولتی کالر شرکت نیوکالر با طرح های متنوع و بافت ویژه موج و خرابی سطوح زیرین کار را در خود محو می‌کنند.

کیفیت بالای رنگ ساختمانی مولتی کالر

کیفیت بالای رنگ ساختمانی مولتی کالر نیوکالر

رنگ ساختمانی مولتی کالر عرضه شده توسط نیوکالر کیفیت فوق العاده چشمگیری در میان سایر محصولات رقبای تجاری خود دارند. بافت های اجرایی این رنگ با زمینه پوشاننده با دانه های رنگی بسیار ضخامت کم و ظریفی خواهند داشت و قدرت چسبندگی بالایی بر روی تمامی سطوح دارند. این محصولات نیوکالر آنتی گرافیکی هستند یعنی در برابر رنگبری اشعه ماورای بنفش مقاومت فوق‌العاده‌ای دارند. رنگ های مولتی کالر با ویژگی ضربه پذیر بودن در مقابل تغییرات حجم سطوح زیرین و ترک های مویی از مقاومت بالایی برخوردارند. آنتی باکتریال بودن را نیز باید به مزایای این محصولات افزود در نتیجه هرگز محیطی را برای رشد باکتری‌ها، میکروب‌ها و قارچ‌ها فراهم نمی‌کنند.

ویژگی‌های دیگر رنگ مولتی کالر شرکت نقاشی ساختمان نیوکالر

آنتی استاتیک هستند و در برابر جذب دوده و غبار مقاومند. در برابر رطوبت و شستشو و شوینده های مرسوم خانگی نیز مقاومت دارند. هرگز دچار  پوسته شدن، رنگ پریدگی و  یا زرد شدن نمی گردند، طول عمر بالایی دارد و در برابر نفوذ چربی و روغن های گیاهی و حیوانی مقاوم است.

ضد باکتری می باشد و به راحتی قابل شست و شوست ،همچنین تنوع بسیار بالایی دارد و باب هر سلیقه ایی می تواند باشد .

اجرای رنگ ساختمانی مولتی کالر

اجرای تخصصی رنگ مولتی کالر توسط نقاشان حرفه ای

رنگ های مولتی کالر توسط اسپری گان مخصوص بر روی سطوح مورد نظر اسپری می شوند. استاد کاران شرکت نیو کالر رنگ های مولتی کالر را با پیستوله های مخصوص با تغییراتی در تنظیمات اجرا می‌کنند که کیفیت بسیار بالاتر از اجرا  با اسپری گان می‌شود. نقاشان نیوکالر کدهای مختلف مولتی کالر را کاملاً همرنگ و دقیق می سازند این امر مهارت و تجربه نقاش را در رنگ سازی نشان می‌دهد.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

آنتی استاتیک هستند و در برابر جذب دوده و غبار مقاومند. در برابر رطوبت و شستشو و شوینده های مرسوم خانگی نیز مقاومت دارند. هرگز دچار  پوسته شدن، رنگ پریدگی و  یا زرد شدن نمی گردند.