رنگ ساختمانی سقف

تولید انواع رنگ ساختمانی سقف توسط نیوکالر

نیوکالر با سال ها تجربه در زمینه تولید رنگ ساختمانی، از پیشگامان در عرصه تولید انواع رنگ های روغنی، رنگ اکرلیک، رنگ کامپیوتری،‌ رنگ های داخلی، رنگ نمای ساختمان و حتی رنگ های هنری به شمار می رود. شرکت صنعتی نیوکالر با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید رنگ ساختمانی به فعالیت های خود در این زمینه ادامه می دهد و مجموعه کاملی از رنگ های مورد استفاده در ساختمان را به خریداران گرامی عرضه می دارد.

برای رنگ ساختمانی سقف، به دنبال هر نوع رنگی باشید، مرغوبترین و باکیفیت ترین نوع آن را در نیوکالر خواهید یافت. در مورد ترکیب رنگ مورد نظر نیز هیچ نوع محدودیتی وجود نخواهد داشت.

ویژگی های رنگ ساختمانی سقف آشپزخانه ها و سقف پذیرایی

سقف آشپزخانه، دائما در معرض دوده ناشی از پخت و پز غذا و حرارت بالا قرار دارد. روغن و چربی های موجود در هوای آشپزخانه در طولانی مدت روی دیوارها و سقف می نشینند و نیاز به نظافت دارند. بنابراین مهم است که رنگ سقف آشپزخانه اولا لکه پذیری پایین تری داشته باشد، ثانیا نظافت آن به آسانی صورت گیرد.

رنگ ساختمانی سقف پذیرایی روی دکوراسیون داخلی خانه تاثیر شگرفی میگذارد. در انتخاب ترکیب رنگی مورد استفاده در این محل، علاوه بر ترکیب رنگی اسباب و اثاثیه منزل، بهتر است ویژگی های ساختاری محیط را نیز در نظر داشته باشید. برای مثال در صورتی که خانه سقف کوتاهی دارد، با استفاده از رنگ های روشن برای سقف،‌ می توانید سقف را بلند تر جلوه دهید. از طرفی اگر سقف بلندی دارید و به دنبال ایجاد فضای دنج در خانه هستید، ترکیبات تیره تر می توانند انتخاب مناسبی باشند.

کیفیت بالای رنگ ساختمانی سقف نیوکالر

کیفیت بالای رنگ های ساختمانی ساخته شده توسط نیوکالر

در صورتی که پیش از اسباب کشی نیاز به رنگ کردن سقف داشته باشید،‌ با مشکلات ناشی از ریزش رنگ روی اشیا مواجه نخواهید بود. اما از آن جا که رنگ ساختمانی هر چند سال نیاز به تجدید یا ترمیم پیدا می کند، ممکن است در شرایطی مجبور به رنگ کردن باشید که همه اسباب منزل درون خانه هستند. در چنین شرایطی چسبندگی رنگ اهمیت بالایی پیدا می کند. زیرا عدم چسبندگی به معنای ریزش رنگ و رنگی شدن بیش از حد اطراف خواهد بود. در حقیقت غلظت بالا و چسبندگی، مهم ترین ویژگی های رنگ ساختمانی سقف محسوب می شوند.

رنگ سقف را معمولا در یک مرحله اجرا می کنند و نیاز به زدن آستر وجود ندارد. در نتیجه کیفیت بالا و پوشش آن اهمیت قابل توجهی پیدا می کند. نیوکالر با ارائه رنگ های ساختمانی مرغوب و درجه یک خیال شما را از بابت رنگ مناسب برای سقف راحت می کند.

قیمت رنگ ساختمانی سقف

تفاوت قیمت رنگ ساختمانی سقف و رنگ ساختمانی دیوار

برای انتخاب نوع رنگ ساختمانی سقف محدودیت خاصی وجود ندارد. در نتیجه برای رنگ سقف نیز می توانید از همان رنگی استفاده کنید که برای دیوار تهیه کرده اید. اما همانطور که ذکر شد، از آن جا که برای سقف به چسبندگی بالاتری نیاز است، از رقیق کردن رنگ بپرهیزید. با این کار می توان از رنگ های یکسان برای دیوار و سقف بهره مند شد. در چنین شرایطی، قیمت پایه ای که برای رنگ ساختمانی سقف می پردازید، با قیمت رنگ دیوار برابر خواهد بود. البته در هنگام محاسبه هزینه ها باید این را هم در نظر گرفت که در هنگام رنگ کردن سقف، مساحت کمتری قرار است پوشش داده شود. بنابراین رنگ مصرفی کمتری مورد نیاز است.

تنوع رنگ ساختمانی سقف

تنوع بالای رنگبندی رنگ های سقف

آماده سازی ترکیب رنگی مورد نیاز برای رنگ داخلی ساختمان،‌ در روش سنتی، با ترکیب دستی رنگ های مورد نظر، و افزودن رنگ سفید برای رسیدن به طیف مورد نظر انجام می شود. اما این روش بسیار پر زحمت و زمان بر است. در ضمن ممکن است در نهایت هم رنگ مورد نظر حاصل نشود. از طرفی اگر رنگ در میانه کار تمام شود، به احتمال زیاد نمی توان دقیقا طیف مورد نظر را مجددا ساخت. برای رفع این مشکل، تکنولوژی ترکیب رنگ کامپیوتری پدید آمد که به کمک آن تمامی این مشکلات حل می شود. نیوکالر با استفاده از این روش می تواند ترکیب ۲۰ هزار رنگ ساختمانی سقف را به خریداران عزیز ارائه دهد.

شستشوی رنگ ساختمانی سقف

تمامی رنگ های نیوکالر قابلیت شستشو را دارند!

قابلیت شستشو یکی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی های رنگ های ساختمانی محسوب می شود. از مزایای بزرگ رنگ های ارائه شده در مجموعه نیوکالر این است که همگی قابلیت شستشو دارند. در نتیجه شما قادر خواهید بود تا به راحتی آلودگی های وارد شده به رنگ ساختمانی سقف و دیوارها را برطرف نمایید. این موضوع علاوه بر این که به نگهداری و دوام طولانی تر رنگ کمک می کند، صرفه اقتصادی محصول را برای مشتریان افزایش می دهد.

برای تهیه و خرید انواع رنگ ساختمانی بلکا نیز می توانیدبه نیوکالر مراجعه نمایید.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

بله، قابلیت شستشو یکی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی های رنگ های ساختمانی محسوب می شود. از مزایای بزرگ رنگ های ارائه شده در مجموعه نیوکالر این است که همگی قابلیت شستشو دارند.