اجرای رنگ ساختمانی در شمال کشور_نیوکالر

فروش انواع رنگ ساختمانی در شمال کشور

شرکت معتبر نیوکالر رنگ ساختمانی متناسب با هر فضایی را عرضه می‌کند این محصولات متنوع علاوه بر دارا بودن نمایندگی فروش و عرضه رنگ ساختمانی در جنوب ایران دارای نمایندگی فروش رنگ ساختمانی در شمال کشور نیز می باشند.

تقسیم بندی رنگ های ساختمانی بر اساس ویژگی های مختلف آنها می باشد:

 • رنگ پلاستیک: این رنگ ها به زیرسازی نیازی ندارند و اجرای راحتی دارند.
 • رنگ روغنی: این رنگ در مکان های مرطوب و فضاهای بیرونی پرکاربرد می باشد و در سه نوع براق، نیمه براق و مات در جهت فضاهایی که تمایل دارید روشنایی زیادی داشته باشند ارائه می گردند‌. رنگ روغنی مات ایراد های سطوح را نمایان نمی کند.
 • رنگ اکریلیک: این رنگ ها با تنوع رنگی بالا جهت ایجاد نقش و نگار بر روی سطوح اجرا می‌شوند.
 • رنگ بلکا: این دیوارپوش های جذاب به سرعت و با صرف هزینه کمی بر روی سطوح اجرا می شوند و ایرادات دیوار را به خوبی پوشش می‌دهند.
 • رنگ مولتی کالر: ترکیب خلاقانه ای از چندین رنگ مختلف با طرح های متفاوت می باشد.
 • رنگ نانو: از جدیدترین رنگ های ساختمانی می باشند که دارای نقاط ضعفی مانند آسیب پذیری در برابر رطوبت، حرارت، ضربه، خراش و… نمی باشند.
 • رنگ پتینه: دارای دو سبک کلاسیک مانند طرح و نقاشی و سبک مدرن مانند سطوح برجسته میباشد رنگ پتینه عمر بالایی دارد و قابل ترمیم می باشد.
 • رنگ ضد حریق: این رنگ آب پایه می‌باشد و نتیجه کار یک لایه محافظ و بدون درز در برابر آتش به لایه زیرین است.

  رنگ چنین تکس این رنگ چرم نما در هر شرایط آب و هوایی مقاومت فوق‌العاده‌ای دارد.

نمایندگیهای فعال رنگ ساختمانی نیوکالر در شمال ایران

وجود نمایندگی نیوکالر برای فروش رنگ ساختمانی در شمال کشور موجب دسترسی آسان‌ تر مشتریان این مناطق به محصولات حوزه رنگ ساختمانی و صنعتی شده است.
در نمایندگی‌ های زیر انتخاب و سفارش و دریافت رنگ های با کیفیت و قیمت مناسب به سهولت امکان پذیر است‌.

محل نمایندگیهای فروش رنگ ساختمانی نیوکالر:

نوشهر، بابل، بابلسر، تبریز، تنکابن، رشت، ساری

ما کیفیت مطلوب مطابق با الزامات استاندارد ملی و نیازهای بازار همراه با جلب رضایت مشتری را در راستای اهداف خود قرار می دهیم.

نمایندگی رنگ ساختمانی در شمال کشور_نیوکالر

کنترل کیفی تمامی محصولات در شهرهای شمالی ایران

در راستای حفظ و ارتقاء کیفیت و رعایت مقررات و استانداردها و رفع نقایص و اشکالات تمامی محصولات نیوکالر در شعب رنگ ساختمانی در شمال کشور مراحل زیر را سپری می نمایند:

 • کنترل ورودی: تمامی متریال طبق استاندارد های مربوطه مورد تست قرار می‌گیرند.
 • کنترل حین فرایند ساخت: محصولات مطابق استاندارد و کیفیت مورد انتظار تحت بازرسی و نظارت پرسنل کنترل کیفیت قرار می‌گیرند.
 • کنترل محصول نهایی: محصول نهایی نمونه برداری شده و از همه لحاظ مورد بازرسی قرار می گیرد.

مقاومت بالای رنگ ساختمانی در شمال کشور

مقاومت بالای رنگهای نیوکالر در برابر رطوبت های زیاد!

آن چیزی که شرکت نیوکالر را در مقایسه با دیگر شرکت‌ های فروش رنگ ساختمانی در شمال کشور متمایز می کند پوشش ضد نم و رطوبت، آبگریزی و مقاومت بالای محصولات در برابر نفوذ باران و رطوبت محیط می باشد‌. روش اجرای محصولات ما بسیار ساده است و توسط قلمو، رول و اسپری می باشد؛ رنگ های تولیدی نیوکالر چسبندگی بالایی بر روی انواع سطوح فلزی، چوبی، گچی، سیمانی، بتنی و… دارند.

خرید اینترنتی رنگ ساختمانی در شمال کشور

خرید اینترنتی آسان از شمال کشور از طریق وب سایت نیو کالر

از عوامل موثر در قیمت رنگ ساختمانی در شمال کشور نوع رنگ می باشد. جهت انتخاب رنگ مناسب از لحاظ جنس و نوع رنگ از کارشناسان نیوکالر راهنمایی بگیرید. آنها به شما در تداعی کردن رنگ دلخواه تان و ایده های دکوراسیون فضای داخلی کمک خواهند کرد.
در وبسایت نیوکالر کاملترین اطلاعات انواع رنگ ساختمانی و ابزار ارائه می شود‌.
مناطقی که تحت دسترسی به شعب نیوکالر در شمال کشور می باشند جهت ثبت سفارش محصول کالای مورد نظر را جستجو می‌کند و به آسانی برای خرید آنلاین اقدام می نمایند‌.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

 • ساکنان شهر های شمالی چگونه می توانند از خدمات رنگ ساختمانی برخوردار شوند؟ ساکنان شمال ایران می توانند با مراجعه به نمایندگی رنگ ساختمانی نیوکالر در شمال کشور و یا مراجعه به وبسایت از خدمات مختلف این نمایندگی بهرمند شوند.