تولید انواع رنگ ساختمانی ایرانی

تولید انواع رنگ ساختمانی ایرانی با کیفیت در نیوکالر

نیوکالر با هدف ارائه کامل ترین مجموعه رنگ ساختمانی ایرانی، طیف گسترده ای از انواع رنگ های ساختمانی را تولید و عرضه می کند. رنگ های اکرلیک ارائه شده در سه نوع مات، نیم مات، براق و نیم براق موجود هستند. از دیگر انواع رنگ های ارائه شده می توان به رنگ های اکرلیک اکروپلاست که مخصوص سقف هستند، اشاره داشت. رنگ های نانو آنتی باکتریال، رنگ های استخری پایه آب، انواع آستر و بتونه اکرلیک، لاک اکرلیک و سیلیکون کوت از دیگر محصولات پر کاربرد و باکیفیت تولید شده تویط نیوکالر هستند. نیوکالر در تولید طیف گسترده ای از رنگ های صدفی (متالیک) نیز فعالیت دارد.

کیفیت بالای رنگ های ساختمانی ایرانی نسبت به رنگ های خارجی

حمایت از تولید ملی، به جز جنبه فرهنگی، به لحاظ اقتصادی نیز دارای مزیت خواهد بود. اگر به دنبال رنگ ساختمانی باکیفیت هستید، لزومی ندارد که حتما از نمونه های گران قیمت خارجی استفاده کنید. رنگ های باکیفیت ایرانی به خوبی می توانند جایگزین رنگ های خارجی شوند و همان کیفیت و نتیجه را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر به شما ارائه دهند. فروشگاه نیوکالر با بهره مندی از دانش پیشرفته ترین تولیدکنندگان رنگ ساختمانی خارجی و ترکیب آن با دانش داخلی، به تولید رنگ ساختمانی ایرانی پرداخته که کیفیت آن از بسیاری از نمونه های خارجی فراتر می رود.

رنگ ساختمانی ایرانی درجه یک

نیوکالر تولید کننده تمامی رنگ های ساختمانی درجه یک در ایران

شرکت های متعددی وجود دارند که به تولید رنگ ساختمانی ایرانی می پردازند. در این میان نیوکالر با بهره مندی از پیشرفته ترین ابزار آلات و بهترین مواد اولیه، رنگ ساختمانی ایرانی درجه یک را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. محصولات متنوع نیوکالر شامل رنگ های داخل ساختمان، رنگ نما، رنگ های هنری، رنگ پتینه و رنگ کامپیوتری هستند.

برای دریافت لیست قیمت رنگ ساختمانی، با نیوکالر تماس بگیرید!

رنگ های ساختمانی انواع گوناگونی دارند. رنگ اکرلیک، رنگ روغن، رنگ پلاستیک، رنگ مولتی کالر از معروف ترین انواع رنگ های ساختمانی به شمار می روند و هر کدام ویژگی ها و فرایند تولید گوناگونی دارند. به تبع، قیمت هر کدام از رنگ ها نیز با توجه به کارایی و امتیازات آن ها با هم فرق می کند. برای دریافت لیست قیمت انواع رنگ های عرضه شده در فروشگاه نیوکالر می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت رنگ ساختمانی ایرانی

اهمیت جایگاه رنگ های پایه آب در ایران و افزایش تقاضا

در گذشته رنگ های پایه روغن یا آلکیدی به عنوان گزینه اول برای نقاشی ساختمان به شمار می رفتند. با این حال، بوی نامطبوع، استفاده از ترکیبات نفتی و شیمیایی سنگین در ساخت این رنگ ها و آسیب زایی آن ها برای سلامتی انسان و محیط زیست، باعث شد تا رنگ های پایه آب بیش از قبل مورد توجه قرار گیرند.

اصلاح فرمولاسیون رنگ های آب پایه مانند رنگ های اکرلیک باعث شد تا این رنگ ها امتیازات فراوانی نسبت به رنگ های روغنی پیدا کنند. رنگ های آب پایه همان طور که از نامشان پیداست، در آب حل می شوند اما پس از خشک شدن در برابر آب مقاومت دارند. به طوری که برای نمونه رنگ های ساختمانی پایه آب اکرلیک را می توان به راحتی مورد شستشو قرار داد. رنگ های پایه آب بوی نامطبوع رنگ های روغنی را ندارند. در ضمن زمان اجرا کردنشان بسیار کوتاه تر است و به طور کلی اجرای راحتی دارند. به علاوه این رنگ ها برای محیط زیسب آسیب زا نیستند. استفاده از رنگ روغن در مصارف ساختمانی سال هاست که در اروپا و آمریکا منسوخ شده. به عبارت دیگر رنگ های پایه آب جای این رنگ ها را گرفته اند. در ایران نیز با افزایش تولید رنگ های باکیفیت پایه آب، روز به روز به متقاضیان استفاده از رنگ های پایه آب، نسبت به رنگ های روغنی افزوده می شود.

ماندگاری بالای رنگ ساختمانی ایرانی نیوکالر

ماندگاری بالای رنگ های نیوکالر در دراز مدت

نقاشی ساختمان هر از چندگاهی نیاز به ترمیم پیدا می کند. عوامل اقلیمی و تغییر شرایط دمایی و رطوبت از جمله عواملی هستند که به مرور به برآمدن رنگ ها و تکه شدن آن ها می انجامند. هرچه کیفیت رنگ مورد استفاده بالاتر باشد، این فرایند طولانی تر شده و شما در زمان طولانی تری نیاز به ترمیم رنگ ها پیدا می کنید. نیوکالر با تولید و عرضه رنگ هایی با ماندگاری بالا سعی در ارائه با دوام ترین انواع رنگ ساختمانی به مصرف کنندگان را دارد. به طوری که رنگ های نیوکالر در برابر شرایط آسیب زا بیشترین مقاومت را از خود نشان می دهند و تا مدت ها ظاهر اولیه خود را حفظ خواهند کرد.

فروش و ارائه انواع ابزار رنگ ساختمانی نیز توسط نیوکالر صورت می پذیرد.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

کیفیت خوب و قیمت مناسب تر از مهمترین این ویژگی ها محسوب می شوند.