بازسازی با نقاشی ساختمان توسط نیوکالر

انجام امور بازسازی با نقاشی ساختمان توسط نیوکالر

شرکت نیوکالر با ارائه خدمات بازسازی با نقاشی ساختمان به سالن پذیرایی، آشپزخانه و اتاق کودکان روح تازه‌ای می‌بخشند‌‌.
اکیپ متخصصین  این حوزه در نیوکالر تکنیک های بازسازی و نقاشی را بر حسب نوع رنگ و سبک کار متنوع می‌کنند.
تمامی امور نقاشی ساختمان از جمله زیر سازی، رنگ آمیزی (روغنی، پلاستیک، اکریلیک) با بهترین کیفیت و در کمترین زمان توسط نیروی کار برد نیوکالر ارائه می‌شوند.
کارشناسان نیوکالر پس از بازدید رایگان محیط شما در انتخاب رنگ بر حسب جنس سطح و شرایط آن پیشنهاد‌های خلاقانه‌ای می‌دهند.
در نظر داشته باشید که مواردی مانند دوام، پایداری سطح و کاربری فضا از اولویت‌های ما می باشد.
تمامی رنگ های قابل اجرا توسط نیوکالر از برترین برندها می باشند که با توجه به هارمونی رنگی چیدمان و وسایل منزل انتخاب میشوند.

بهترین راه برای بازسازی و تغییر دکوراسیون، نقاشی ساختمان است!

ترکیب های جدید رنگ ساختمانی یک انقلابی شگرف در تغییر فضای داخلی خانه ایجاد می کند. با تغییر رنگ های اتاق نمای اتاق و انرژی آن کاملا تغییر می کند و یا حتی اگر تنها قصد این را دارید که دیوارهای سالن را مجدداً رنگ سفید و یا کرم اجرا کنید کل خانه به اصطلاح جلوه ای نو و روشن پیدا خواهد کرد. در واقع شما بدون نیاز به تغییر اسباب و لوازم خانه و با صرف هزینه کمی تنها توسط رنگ فضای داخلی را به یک دکوراسیون جدید و ایده آل تبدیل کرده‌اید.

قیمت بازسازی با نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان بسیار به صرفه تر از کاغذ دیواری است

قیمت بازسازی با نقاشی ساختمان برحسب نوع رنگ متغیر است. محاسبه دستمزد نقاش نیز متاثر از هر متر مربع از دیوار و همچنان رنگ‌آمیزی سقف ها می باشد. از مواردی که تعیین کننده هزینه نقاشی ساختمان حرفه ای هستند می توان به جنس سطح دیوار، رنگ روغنی یا پلاستیکی، برند رنگ، تعداد اتاق خواب ها و تجربه و دستمزد دریافتی نقاش اشاره کرد. کارشناسان نیوکالر پس از بازدید محل و آنالیز از لحاظ متراژ و شرایط کلی هزینه بازسازی با نقاشی ساختمان را اعلام می کنند. در بازسازی نقاشی ساختمان های قدیمی هزینه زیرسازی کمی بالاتر می رود. همیشه قیمت کاغذ دیواری دو برابر بیشتر از نقاشی ساختمان بوده است پس میتوانید با انتخاب رنگ ساختمانی مناسب تغییرات جلوه بخشی را به محیط زندگی و کار خود ببخشید.

دانستنی های بازسازی با نقاشی ساختمان

 آنچه که باید در زمینه نقاشی ساختمان بدانید!

نکات مهم در زمینه بازسازی با نقاشی ساختمان:

 • دربهای چوبی خانه به صورت آماده یا روغن جلای چوب رنگ می‌شوند
 • برای قرنیزهای سنگی رنگ روغنی بهترین گزینه است
 • رنگ ایده آل برای سقف آشپزخانه رنگ های مات است
 • رنگ پلاستیک برای دیوار و سقف ها مناسب می باشد
 • جهت درب های فلزی، درب های چوبی و همچنان چهارچوب های فلزی رنگ روغنی عالی است

اصلاً نگران انتخاب رنگ مناسب نباشید کارشناسان نیوکالر قبل از انجام هر کاری بهترین طرح‌ها و ایده‌ها را جهت بازسازی با نقاشی ساختمان در خصوص هر بخش از خانه ارائه می دهند.

مجری بازسازی با نقاشی ساختمان

نیوکالر مجری تمامی رنگهای ساختمانی در ایران

شرکت نیو کالر عرضه کننده تمامی رنگ های ساختمانی متنوع می باشد شما می توانید بهترین و زیباترین رنگ را جهت بازسازی با نقاشی ساختمان با توجه به نیاز خودتان در سراسر ایران سفارش بدهید.

 • رنگ پلاستیک: یک رنگ پایه آب است که جهت سقف، داخل کمد ها و انباری مناسب است و به دلیل مات بودن قادر به پوشاندن تمامی ایرادهای کار است.
 • رنگ روغن: به ۳ دسته براق، مات و نیمه مات تقسیم می‌شوند نوع براق آن نور را منعکس می کند و برای در و پنجره مناسب هستند. نوع نیمه مات و مات ایرادهای گچ کاری را به خوبی کاور می کند پس یک انتخاب عالی برای آشپزخانه و یا حال به حساب می‌آیند.
 • رنگهای نانو: این رنگهای مایع معمولاً بدون حلال می‌باشند و روی هر سطحی قابل اجرا هستند و نسبت به شرایط جوی حساس نیستند. هزینه این رنگ بالاتر است زیرا هم به صورت شفاف متناسب با جنس سطوح مورد نظر استفاده می‌شود و هم اگر رنگدانه‌های حلال در آب بهش اضافه گردد تبدیل به رنگ های متنوعی می گردد.
 • رنگ اکریلیک: پایه این رنگ آب است و سریع خشک می‌شود قابل شستشو می باشد و بافت برجسته‌ای دارد.
 • رنگ مولتی کالر: ترکیبی از چندین رنگ با طرح های متنوع است که نیازی به حلال ندارند و مقاومت شان نسبت به شستشو بالا است.
 • رنگ بلکا: یک پوشش سلولوزیه می باشد که ساختار آن الیاف طبیعی مانند پنبه است. بلکا یک جایگزین خوبی برای کاغذ دیواری است.

سوالاتی که ممکن است در این زمینه داشته باشید:

رنگ بلکا یک پوشش سلولوزیه می باشد که ساختار آن الیاف طبیعی مانند پنبه است. بلکا یک جایگزین خوبی برای کاغذ دیواری است.

پایه این رنگ آب است و سریع خشک می‌شود قابل شستشو می باشد و بافت برجسته‌ای دارد.