[vc_row][vc_column][vc_column_text]

رنگی که قابلیت نقش پذیری داشته و دارای افکت های سنتی و مدرن باتوجه به ابزارآلات مصرفی دارند را رنگ پتینه گویند که یکی از زیرمجموعه های آن کهنه کاری می باشد.

رنگهای پتینه و پتینه کاری از مجموع رنگها وروشهایی است که توسط رنگ با تکنیک ویژه ، افکت با اثر خاصی برروی اجسام و یا دیوار تشکیل می دهد پتینه کاری می گویند . که علاوه بر رنگ تکنیک آن نیزدر بوجود آمدن پتینه موثرمی باشد ومعمولاَ پتینه کاری به تکنیک های کهنه کاری نیز اطلاق می گردد .
رنگهای استفاده شده در پتینه کاری علاوه بر رنگهای روغنی واکریلیک رنگهای دست ساز را نیز شامل می شود که با در هم آمیختن مجموع رنگ و سبک و تکنیک ونقاشی منجر به خلق آثار هنری و یا نقاشی می گردد  .
علاوه بر رنگ دی کالر وتنوع کامپیوتری آن که معرف بالائی در پتینه کاری دارد رنگهای متالیک و صدفی این امکان را به شما می دهد تا در تجانس رنگها برروی دیوار با سطح مورد نظر کنتراست و ظاهری زیبا وجذاب برای فضایی کلاسیک یا مدرن پدید آورید .

رنگ های مادر رنگ و سفید و متالیک این شرکت قابلیت پتینه کاری را دارند ، ضمنا  DVDهای آموزشی پتینه کاری به روش آسان در فروشگاه مرکزی موجود می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]