[vc_row][vc_column][vc_column_text]

رنگ نانو آنتی باکتریال از مهمترین عوامل انتشار و انتقال بیماری‌ها در اماکن سطوح دیوار و سقف های ساختمان می باشد. رنگ نانو آنتی باکتریال با استفاده از تکنولوژی نانو با ایجاد سطوح پاک و عاری از آلودگی به صورت دائمی با جلوگیری از رشد انواع و اقسام باکتری‌ها از جمله باکتری های بسیار مقاوم aureus S.و S. faecalis و P. aeroginosa و E. coli از رشد و گسترش و انتقال بیماری‌ها تا حد زیادی جلوگیری نموده و کمک شایانی به بهداشت و سلامت فردی و عمومی می نماید. این رنگ توسط دانشکده پزشکی دانشگاه تهران نیز تأیید گردیده و از لحاظ کمیتی و کیفیتی قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد.
بنابراین از گستره کاربری این رنگ ساختمان ها در مکان‌هایی نظیر بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، مطب‌ها و مراکز درمانی آشپزخانه‌ها، اتاق کودکان، سالن های ورزشی، استخرها و حمام و سونا، مدارس، دانشگاه‌ها ، کارخانجات تولید مواد غذایی، هتل و رستوران‌ها، انبارها و … می‌توان استفاده کرد.

معرفی رنگ دی کالر نانو آنتی باکتریال

از مهمترین عوامل انتشار و انتقال بیماری ها   در  اماکن  ,سطوح دیوار  و سقف ساختمان می باشد . رنگ نانو آنتی باکتریال بر اساس سفارش مصرف کننده رنگ دی کالر تولیدی این شرکت توسط ماده افزودنی    ” کلویید نانو نقره ”  (nano silver )    تبدیل به رنگ نانو آنتی باکتریال می گردد   و جهت  اماکن بیمارستانی  و  بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد   که ویژگیهای    زیر  را   دارا  می باشد :

  • مقاومت دربرابر انواع میکرو ارگانیسم های بیماری زا ,  باکتری ها  , قارچ ها  و  ویروس ها  ( طیفی حدود    ۲۰۰-۳۰۰ نوع باکتری )
  • بدون بو و    بدون ایجاد حسا سیت
  • قدرت تاثیر گذاری در غلظت های کم
  • عدم ایجاد مقا ومت در    پاتوژن ها .

نکته   :   جهت اجرا می توان  تاحداکثر % ۵  آب  بدون کلر  به رنگ دی کالر نانو آنتی باکتریال اضافه نمود .

نکته :   حداکثر زمان نگهداری رنگ نانو آنتی باکتریال از تاریخ تولید ,  یک سال می باشد.

نکته :  رنگهای نانو آنتی باکتریال   به صورت شید سفید مورد استفاده قرار نمی گیرند . برای استفاده می بایست آنها را   به   فام های مورد نظر تبدیل نموده    و آنگاه   اجرا   نمایید .

این رنگ  توسط   دانشکده پزشکی   دانشگاه تهران    نیز تایید گردیده و از لحاظ کمی    و کیفی قابل رقابت   با نمونه های خارجی می باشد .

از گستره کاربری این رنگ ها در مکان هایی نظیر بیمارستان ها , درمانگاه ها , مطب ها    و مراکز درمانی     و … می توان نام برد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]