[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آستری مناسب بر اساس رزین های آکریلیک می باشد که جهت تثبیت و آماده سازی سطوح زیرین ساختمان از قبیل گچ، سیمان، بتن و غیره قبل از رنگ آمیزی استفاده می گردد.

این آستری کاملاً شفاف و بی رنگ بوده و با قدرت نفوذ عالی در داخل مصالح ساختمانی قدرت چسبندگی رنگ و نفوذ رنگ را بر روی سطح زیرین خود کمتر می کند. سرعت بالای خشک شدن این آستر (۱۵ تا ۳۰ دقیقه) این امکان را به شما می دهد که سایر مراحل رنگ آمیزی را به سرعت ادامه دهید

مهمترین بخش رنگ آمیزی ساختمان آماده سازی سطوح زیر کار می باشد . این امر توسط پرایمر  یا آستر اکریلیک   که  بر اساس  رزین های اکریلاتی تولید گردیده  ممکن می گردد که جهت تثبیت و  آماده سازی سطوح زیرین   از قبیل گچ , سیمان , بتن و … و قبل از رنگ آمیزی استفاده می گردد .

این آستری    کاملا   شفاف    و   بی رنگ  بوده   و   با    قدرت نفوذ عالی   در   داخل   گچ و سیمان   از مصرف   بی رویه رنگ جلوگیری نموده   و  امکان چسبندگی   دو لایه   ” سطح زیر کار”    و  “رنگ نهایی”    را   به خوبی میسر می سازد .سرعت خشک شدن هر لایه    ۳۰ – ۱۵ دقیقه می باشد . هر لیتر آن    ۵ الی ۶ متر مربع   را  پوشش می دهد   و   در   بسته بندی های ۱ , ۴    و ۲۰       لیتری عرضه می گردد.

آستر پوششی

این آستر علاوه   بر   داشتن  کلیه خواص آستر اکریلیک   که  در   بالا     ذکر گردیده  دارای   قدرت پوشانندگی بیشتری می باشد . لایه تشکیل دهنده این آستر سفید رنگ بوده   که اجرای رنگ نهایی   را تسهیل می نماید .این آستر    در   بسته بندی های    ۱ , ۴    و ۲۰      لیتری عرضه می گردد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]